Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok a gyerekvállalás...

Mit gondoltok a gyerekvállalásról 20 eves korban?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, másodéves ösztöndijas egyetemi hallgató, jelenleg külföldön dolgozom, passziv feleven vagyok a suliban. Van egy 3 éve tartó komoly kapcsolatom, együtt is élünk. Viszont 4 napja késik a menstruációm. Még nem teszteltem, de ha pozitiv lenne, szerintetek gyerek mellett meg lehet csinálni az egyetemet? Vagy aki hasonló helyzetben van/volt az hogy oldotta ezt meg? Én megtartanám, de fontos a suli is és nincs saját lakás sem még.

Mit gondoltok erröl a helyzetröl? Véleményeket kérnék.


2018. febr. 18. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sokan vegeznek gyerek mellett egyetemet, szaktol is fugg.

Nekem annak idejen a csoporttarsam 3. evben lett terhes, azt az evet be tudta fejezni, 9 honapig vegig jott, aztan halasztott egy evet es utanunk vegzett. Nem banta meg, mar tinedzser a lanya, azota lett ket masik is.

2018. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Én most pont ennyi vagyok. Jelenleg egyáltalán nem látok gyereket a képben még legalább 6-8 évig. Ebben az is benne van hogy egyetemista vagyok, jelenleg nincs párkapcsolatom és nem vagyok önellátó se. Viszont mindenki más tempóban halad. Simán megcsinálod az egyetemet nekem is vannak osztály társam akik terhesek vagy gyerekük van és megoldják. Az
2018. febr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Az nem baj hogy nincs saját lakás, sokan nevelnek albiban gyereket.
2018. febr. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem korai.

Mindenkinek magának kell érezni, de visszagondolva magamra, és az évfolyamtársajra, korai


Volt terhes, kisgyerekes is nálumk.. Meglett minden eredményük, de megszenvedtek vele, nem kicsit.


Ez azbisőszak nem erről szól( nem a buliktól ivásról) hanme ekkor forr kibaz ember személyisége.

Azt hisszük nem.. Pedig tapasztalataim alapján igen.


Szerintem a szerencsés az, ha suli után min. 1,5 évet vár az ember...amikor a "taposómalomba"belép utána.

Tehát nem 30 évesen, ha 1 mód van rá. De a 20 pont korán van 2-3 év ilyenkor nagyon sokat számít én úgy látom.


Persze mindenki másképp láthatja.. Nekem is csak utóbb egyértelmű, hogy az korán lett bolna


Amikor igazán akartam akkor lett volna ideális,utóbb is úgy látom. de a férjem akkor még nem volt kész rá( 25-27) így sajnos nég később lett. Nem bánom egzisztenciával könnyebb lesz, de nem leszek sosem fiatal anyuka


Ennek ellenére a túl fiatal sem jó... Szerintem és a 20 még szerintem az.

2018. febr. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Elöző vagyok... Persze az előbbiek a tudatos gyerekvállalásra értendőek. Ennyi idősen biztosan el nem vetetném, ha stabil kapcaolatban vagyunk és meg tudom oldani anyagilag..
2018. febr. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm, aki 21 évesen szült 5 éve tartó, stabil kapcsolatba, tervezett baba volt. Már 3 éves a kisfiú. Kűzd az egyetemmel, de élvezi az egészet, hogy fiatalon lett anya.
2018. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!