Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta bevétel...

Esemény utáni tabletta bevétele után 5 nappal később megjött, miért?

Figyelt kérdés
Bevettem 1 esemény utánit, sajnos muszáj volt. Majd miután bevettem 5 nap múlva megjött a menstruációm, de még csak 17 nap múlva kellene.. Kicsi görcseim is vannak. Eléggé megijedtem, ez normális, hogy a tabletta bevétele meghozta a mensim?
2018. febr. 22. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2018. febr. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hormonlöket miatt...

Számíts rá, higy lehetnek meg furcsaságok

2018. febr. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És akkor már innentől számolják a következő mensim, vagy megint meg fog jönni mikor alapból kellene?
2018. febr. 22. 08:57
 4/8 A kérdező kommentje:
*számoljam
2018. febr. 22. 08:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Innentől számold a következőt, a hormonlöket miatt jött meg hamarabb, mint vártad. :)

A köv. fél évben még számolj ilyen furcsaságokkal, most felborult a hormonháztartás, esélyes hogy össze-vissza fog megjönni, ne ijedj meg tőle.

2018. febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Betegtájékoztatót nem olvasol? Az esemény utáninak pont ez a lényege. A hormonsokk miatt soron kívüli menstruációval gátolja meg a beágyazódást.
2018. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! De igen, olvasok betegtájékoztatót, de nem ez volt ráírva, hanem, hogy a mensi a szokásos időben jön meg max pár nap eltéréssel. Ezért tettem fel ezt a kérdést.
2018. febr. 22. 09:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ez után kb 2-3 évig görcsölt a mesim.. A ciklusom hossza tartósan változott ...tehát sosem volt többé olyan, mint előtte
2018. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!