Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az oka hogy 9 napja késik...

Mi az oka hogy 9 napja késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
Négy tesztet csináltunk az esetleges rosszul sikerült aktus, és a menstruáció egy hetes kimaradása között mind negatív lett. Ebből egyet csináltam csak reggel, de még a kimaradás előtt. Mindennap görcsöl a hasam, mint menstruáció előtt/közben. Mik lehetnek a háttérben? Elfogok menni nőgyógyászhoz, de előtte szeretném tudni nagyjából mik lehetnek az okok.
2018. febr. 22. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Ha terhes lennél, már pozitív lenne a teszt. Ne stresszelj, emiatt is késhet.
2018. febr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig egy okot sikerült össze gyűjteni. Átkéne fogalmaznom a fő kérdést hogy arra sikerüljön választ adni
2018. febr. 22. 17:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem húgyúti fertőzés miatt késett 1 hetet egyszer.
2018. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is teszteltél azóta hogy késik?!

A peteéréstől számított kb 14 nap után kell tesztelni, tehát kb akkor mikor meg kellene jönnie! Előbb nem érdemes!

2018. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Felfázás,stressz,terhesség.

Egyéb okai is lehetnek nyilván,amit majd a doki megmond. Azért ne várd,hogy diagnosztizáljon bárki is.

Szerintem csinálj még egy tesztet,nekem gyanús,hogy terhes vagy.

2018. febr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!