Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruacio elotti barnazas...

Menstruacio elotti barnazas csak progeszteronhianyra utalhat? Volt akinek sikerult igy is teherbe esni es rendben volt a terhesseg?

Figyelt kérdés
Missed ab mutet ota (harom honapja) barnazok menstruacio elott par napig, az orvos azt mondta minden rendben, bar a legutobb amikor nala jartam azt mondta, hogy valoszinuleg petefeszekcisztam van, de aztan legyintett, hogy az meg elmulhat magatol. Volt valaki hasonlo helyzetben? Sikerult ennek ellenere teherbe esni? Megmaradt a terhesseg? Mernetek igy probalkozni?
2018. febr. 23. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem prog.hiányt jelentett :/

Altalaban azt jelent

2018. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Nekem januar elejen volt a harmadik missed ab-om, a mutet komplikacio mentes volt es utan 33 napra megjott az elso menstruaciom. Teljes koru vizsgalaton estem at, bar meg varok a genetika tesztek eredmenyere, de eddig semmit nem talaltak. A genetikai eredmenynel pedig csupan 5%ban talalnak valamit. Ezert a reprodukcios endokrinologus azt mondta, hogy o szerinte ne varjunk az eredmeny utan, ha lelkileg kesz vagyok akkor probalkozhatunk a kovetkezo terhessegel.

A nogyogyaszom is a 4 hetes kontroll vizsgalat utan azt mondta, hogy akar mikor ujra probalkozhatunk.

Ugyhogy most ujbol probalkozzunk es remelem, hogy nem veszitjuk el a kovetkezot

2018. febr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
#2es vagyok, elfelejtettem emliteni, hogy en is barnaztam a menstruacio elott mindig es terhesseg alatt is egy parszor es a progreszteron szintemmel minden rendben
2018. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Tesóm kinn él Németországba és Neki is ez van. Mondta a doki, hogy semmi köze a progi hiányhoz. Nem tudom melyik igaz, csak gondoltam leírom. Jah és várandós a másodikkal, nem volt gond a teherbeeséssel egyik alkalommal se.
2018. febr. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


2-es, nagyon sajnálom, hogy ennyiszer át kellett élned ezt a szörnyűséget, drukkolok, hogy a következő terhességed rendben legyen.


4-es, és azt lehet tudni, hogy akkor a tesódnál mi okozza a barnázást, ha nem a progeszteronhiány?

2018. febr. 23. 14:55
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nalam is ez volt, van azota is. A teherbeesest nem befolyasolta, hiszen 1. honapban osszejott, de a 13. hetig Utrogestant kelett szednem. Amugy semmi gond nem volt, idore szuletett makk egeszseges gyerekem lett.
2018. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem tizenévesen volt, magától elmúlt. Akkor azt mondták ártalmatlan ez a fajta pecsételő vérzés. A menstruáció előtt normálisnak számít, de csak ha nem napokig tart, csak 1-2 max
2018. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gyulladás is okozhatja.
2018. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ne haragudj, hogy csak most válaszolok. Az Ő orvosa azt mondta, hogy ez normális, nincsen oka, Neki ilyen a menstruációja.
2018. márc. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!