Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek vannak állatai - ti...

Akiknek vannak állatai - ti észrevettetek változást a viselkedésünkben miután várandósak lettetek?

Figyelt kérdés

9 hetes kismama vagyok és úgy tűnik Disney hercegnő is, mert egy ideje akárhol vagyok jönnek utánam és másznak a kezem alá az állataink :)))


Ti is tapasztaltatok ilyet? A két cicánk abban a pillanatban a hasamon van, amint leülök vagy lefekszem valahova. Az is, amelyik soha életében nem feküdt ránk soha. A kutyám a vécére is velem akar jönni. Szerintem nagyon mulatságos és aranyos tőlük :)


Arra gondoltam, hogy a terhesség okozta feromon változás lehet az oka...?


(Toxoplasma immunis vagyok és lakásban tartott tiszta, ápolt állataink vannak, a kérdés véletlen se azoknak szól akik szerint a kutyamacska kertbe való - elfogadom ezt a nézőpontot de momentán nem erre vagyok kiváncsi. )


2018. febr. 23. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miota varandos vagyok a babainkkal,anyueknal a kutyusok ha elfekszem rendszeresen a hasamhoz bujnak pont epp oda ahol a kicsik fekszenek:)
2018. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, hogy bújos lesz, mert nagyon érzékeny a kutyusunk.. De nem..

Bár kerti kutya, lehet a tél miatt kevésbé veszem észre...

2018. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk két szobakutyunk van . Mióta várandós vagyok azota mindenki a pocakhoz bujva szeret aludni . Arra is érzékenyek voltak eddig ha valaki bántani akart most már elég egy hirtelen mozdulat felém ,hogy meginduljon a két kis vérebem :D
2018. febr. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva volt. Az öreg lánykutyám, aki egyébként se nagyon szereti a gyerekeket( nem bánt ő senkit, csak inkább el és kikerüli a gyerkőcöket) egyszerűen tudomást se vett rólam a terhességem alatt. Átnézett rajtam, mintha nem is léteznék. Mikor hazajöttem a kórházból a kisfiammal mintha mi sem történt volna, úgy bánt velem mint régen. A fiamról a mai napig nem vesz tudomást. A két kicsi rajong érte, míg újszülött volt és hasfájós vele sírtak.
2018. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is folyton a hadamhoz bújt a csivavánk.Mikor megszületett babó a párom hozott haza használt pelust betette a kiságyba, hogy megszokja a kutyus.

Mikor hazajöttünk hetekig a kiságy alatt aludt, őrizte.

Most nehezebb a helyzet...mászik a gyerkőc, a kutya tart tőle közben szereti de mégis, hiszen a baba nem tud vele finoman bánni.Persze mindig mutatjuk mondjuk neki hogy simizzük a kutyust de hát minket is mar csíp harap.Szóval most nehezebb időszak van, a csivava amúgy is egy ideggyenge fajta kutya, de próbálunk nagyon odafigyelni rájuk.

2018. febr. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, egyértelmű!


Amikor 10 hetesen meghalt a babàm (2014) ben volt egy beagle kutyám. A legelején mikor még nem is tudtam, ha veszélyes dolgot csináltam, pl szekrény tetejét takaritottam erre konkrétan emlékszem! A kutya addig csaholt amig le nem màsztam... Ha vissza màsztam, jött ugatni. Aztán kiderült h baba van, el se mozdult mellőlem, a hasamon aludt, vigyázott rám. Amikor elvetéltem a kutya vigasztalt,a lábát keresztbe tette a hasamon, sőt ennél bizarabb dolgokat is csinált, de azt nem írom le ( szuka kutya volt)


Amikor a lányommal lettem terhes mentem a párommal metróval, és mikor kijöttünk, szembe velünk jött egy hapsi egy nagytestű kutyával. A kutya megàllt velem szembe, nem mozdult meg csak nézett. Aztán alig tudta a gazdája tovább rangatni a kutyát, mi meg megijedtünk h bántani akar vagy mi?!de rá jöttem h a baba miatt állt meg a kutya.


Kb 13-15 hetes lehettem, anyósom kutyája ( egy idegbeteg tacskó keverék) nem megy oda idegenekhez mindenkit messziről ugat... Mikor át mentem hozzájuk, a kutya sose látott az előtt, úgy jött oda hozzám mint ha 1000 éve ismerne, anyósom tátott szájjal nézte. Mi tudtuk h a baba miatt van.


Nem csak a saját kutya de az idegen állatok is tudják a más állapotban lévőket védeni kell.

2018. febr. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!