Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség vagy csak beképzelem?

Terhesség vagy csak beképzelem?

Figyelt kérdés
Nagyon félek attól,hogy terhes vagyok,folyamatosan stresszelek amióta szexuális életet élek,hogy terhes lehetek annak ellenére hogy védekezünk és rendszeresen megjön.Egy hete lett vége a menstruációmnak és mégis azt érzem hogy mozgás van a hasamban.Terhesség vagy a stressz hatása?
2018. febr. 23. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire félsz tőle, vállald a 100% biztos védekezést: ne szexelj!
2018. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hidd el,hogy nem vícces.Amennyiben én nem bántalak téged ezért kérlek te se bánts engem,azzal hogy megprobálsz gúnyt űzni belőlem illettve az általam feltett kérdésből.Köszönöm
2018. febr. 23. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Beképzeled.

Hány éves vagy? Ha már vagy annyi idős, szedjél fogamzásgátlót, plusz használjatok óvszert.

Egyébként tudod élvezni így a szexet?

2018. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1 héten belül még az égvilágon semmit sem érezhetnél,ha terhes is lennél,de nem vagy az.

Rendszeresen menstruálsz,védekeztek és még csak most a napokban van a peteérésed.

Nem mondott rosszat az első válaszoló,mert a szexet élvezni kell,élvezetből csináljuk,nem csak ösztönből.

Ha te képtelen vagy ellazulni és átadni magadat az érzéseknek,ingereknek,akkor nem érdemes szexuális életet élned.

Vagy megtanulod legyőzni a félelmeidet vagy felhagysz a szexeléssel.

2018. febr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha magazt mozgásra gondolsz szívem, azt 18 hetes terhesen szokták érezni...

Nyugodj meg!

11 hetes vagyok a második babàval és én sem érzem még, te se érezhetsz mást mint a beleid tekergélését. xx

2018. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. nem gúnynak szántam, komolyan így gondolom. aki nem tudja vállalni a felelősséget azért hogy terhes lesz, ennyire fél tőle, az ne szexeljen.
2018. febr. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Két esetben lehet ez a rettegés (szerintem): 1. Agyilag még nem vagy érett a szexhez. Van aki még a 20as évei elején sem az. 2: mélyen vallásos neveltetés. Biztos van más ok is, én eddig ezekkel találkoztam. Ha ennyire görcsölsz a terhesség miatt, szerintem magát az együttlétet sem úgy éled meg, ahogyan kéne. Mindenesetre ez tényleg nem normálsi.
2018. febr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy nem normalis de ilyen fiatalon még nem akarok gyereket.19/L
2018. febr. 26. 08:13
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek a válaszokat.Hamarosan megyek nőgyógyászhoz és íratok tablettat :)
2018. márc. 5. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!