Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pont aktualis idoben voltunk...

Pont aktualis idoben voltunk egyutt veletlensegbol a parommal. Ma lenne az elso nap hogy meg kellene jonnie. Pontos 28 napos cikluasaim vannak. Terhesseg lehet e?

Figyelt kérdés
One step tesztcsik negativ, illetve ha tobb fenynel vizsgalodom latok ott vmit de fotozni felesleges. Szerintetek ha pontosan tudom h csak az anap lehetett a fogamzas napja akkor ki kellene mar mutatnia a terhesseget? Mivel teszteljek? 10mls tesztek kozul mit ajanlanatok?
2018. febr. 24. 13:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Védekeztetek? Beléd élvezett? Mikor volt az ovulációd? Mert nem vagyunk robotok, néha késhet 1-2 napot teljesen más dolgok miatt.
2018. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, a lenyeget nem irtam. Igen mivel tervezzuk a harmadikat. Igy szeretnek teherbe esni. Januar 27e volt az utolso menstruaciom elso napja. Egyutt voltunk februar 10-11-12-13 :)
2018. febr. 24. 13:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj pl. 3-4 nap múlva ha addig nem jön meg, akkor biztosan ki kellene mutatnia bármelyik erőssegű tesztnek. Amúgy ovuláció után többé kevésbé 14. napon várható a menstruáció napja, ergo akkor érdemes tesztelni. Amúgy ovu teszteltél vagy mérted a hődet, esetleg voltak fájdalmaid azon a napon amikor az ovudat gondolod?
2018. febr. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon koszi a valaszt! Ereztem aznap, minden honapban szoktam erezni. Ovu tesztet nem csinaltam sose. :)
2018. febr. 24. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenségből gyártjátok a harmadikat? :-)


Na mindegy. Ha nem jön meg továbbra sem, pár nap múlva tesztelj ismét. Lehet terhesség, de az is lehet, hogy csak késik.

2018. febr. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A veletlensegbol szuletett dolgok csodasak tudnak lenni! :) koszi!
2018. febr. 24. 14:49
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
?? Mitől véletlenség az, amikor tervezetten gyártottok gyereket??
2018. febr. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Olyan sok megkeseredett kootekvo ember van itt :) sajnallak :(

Nem vedekezunk mert nem gond ha jon a kovetkezo. De nem vagyunk ragorcsolve es mkst is csak utolagos visszaszamolassal szurtem ki infokat. En sose fogok szamolgatni es a szerint nemi eletet elni... az nekem tul gorcsos bocs. :)

2018. febr. 24. 15:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké. De ez nem véletlenségből gyerekgyártás,azt ugye tudod?

Nem tudom miért nem lehet nevén nevezni!

2018. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!