Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérzés utáni barnátás?

Vérzés utáni barnátás?

Figyelt kérdés
Sosem értettem mikor barnátásról beszéltek. 2 hónapja aktív a baba projekt. Ebben a hónapban, az amúgy 27-29 napos ciklusom kitolódott. A 34. Napon jött meg. 2 nap normális vérzés, 3. Nap gyenge. Azóta eltelt 3 nap, és csak ilyen barna valami van. Amihez elég a tisztasádi, de leginkább wc használat után látom csak. Ilyen eddig sosem volt. Ez most valami bajt jelez? Vagy valami fura és megmagyarázhatatlan módon most ágyazódott be? Vagy ne is foglalkozzak ezzel? Annyi ilyesmit olvastam már itt, hogy vérzés ellenére mégis terhes stb... és mivel ilyen még nem történt gondoltam rákérdezek. Tesztet csak a 31. Napon csináltam, ami negatív volt.

2018. febr. 24. 20:47
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs, többször is rosszul írtam: nem barnátás, hanem barnázás :-)
2018. febr. 24. 20:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi.


Nekem 5 naposak és az utolsó 2 nap nekem is barnással múlik el.


Nem tudom mi okból van így hogy eddig nem és most igen.

Talán az aktív szexuális élet, hogy próbálkozok? Magamat illetően sose gondolkodtam ilyenen.

2018. febr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!