Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van hogy elmúlt a...

Miért van hogy elmúlt a menzim (ami kicsit rövidebb volt és nem görcsöltem) és azóta is reggel és este is hányingerrel küszködök? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Már próbálkozunk egy ideje, de 2 hónapja teljesen lemondtam róla. Csak olyan fura ez a hányinger vagy émelygés ami elfog. Lehet hogy ott a baba????

Segítsetek!


2008. okt. 28. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges, mindenképp vegyél egy tesztet, már kimutatja:)) Majd írd meg az eredményt! Futás tesztet venni!!
2008. okt. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
semmi nem lehetetlen, de már lehet, hogy te is úgy vagymint én. különböző tüneteket érzek amióta próbálkozunk minden hónapban, petefészekszurkálás, mindjárt megjön érzés, fáradékonyság, hányinger, de sajna a tesztjeim mindig negatívok. remélem neked nagyobb sikered lesz!
2008. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajna negatív...Mégsincs baba:(((
2008. okt. 28. 09:16
 4/5 A kérdező kommentje:
Ma megyek is dokihoz. Úgy éreztem hogy a menzim előtt volt pé-m pár nappal. Ha így van, akkor pont a menzi után azaz mostanság kell hogy beágyazódjon. Vagy ez lehetetlen?
2008. okt. 28. 09:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, hogy a menzesz után ágyazódjon be ( a barátnőm egyértelműen a menzesz alatt (!) lett terhes ), de azért lényegesen kisebb az esélye, mivel a mensi elvékonyítja a méhnyálkahártyát. Bár ha vérzés gyenge volt, talán nem is lökődött le teljesen..... Hátha!
2008. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!