Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti kora terhesen mertetek...

Ti kora terhesen mertetek együtt lenni a párotokkal?

Figyelt kérdés
Még csak 10 hetes vagyok de nem merek együtt lenni a férjemmel mert attól félek hogy elvetélnék.
2018. febr. 27. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, meg sem fordult a fejemben, hogy nem kellene.
2018. febr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a doki nem tiltja, akkor szexelj nyugodtan! Nem árt. Inkább használ: az orgazmus edzi a méh és a medence izmait, és elárszt a boldogsághormon, amiből jut a babának is. :) Nyugi, azt nem tudja, mitől vagy boldog. ;)
2018. febr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem tiltja akkor szexeljetek :) A babának semmi baja nem lesz tőle. Mi még szülés előtt két nappal is voltunk együtt :)
2018. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt vetélésem,így veszélyeztetettként kezdtem és vérezgettem is...ha lehetett volna mert minden rendbe van akkor persze ,simán :) de ha te félsz akkor félsz és jól se esne a dolog...leszel majd nagyon kívánós is
2018. febr. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi nem. Az orvosom azt mondta minden rendben, de ne kockáztassunk. Aztán elkezdett nőni a pocakom és a Férjemet zavarta, hogy nem vagyunk kettesben😅.
2018. febr. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor élveztem csak igazán, naponta többször is, bár csak finoman. Ha egészséges a terhességed, semmi baj nem lesz

🙂

2018. febr. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

7 hetesen még nem volt szívhang,felszívódott ikerterhessegből maradt 1 baba, 12.heti genetikáig életkedvem se volt nemhogy szexelni.Férjem dettó,eszünkbe se jutott.

Utána egy darabig volt kedv,de egyre faradtabb voltam meló után,inkabb csak hétvégeken volt.

Most már 3.trimeszter,itthon vagyok,kipihenten,már van kedv akar naponta.

2018. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elején kb mint a nyulak... 😂 De a végéig minden másnap együtt voltunk. 😊
2018. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem veteles utani terhesseg, mi levagyunk tiltva, de amilyen rosszul vagyok kedvem is nulla hozza. Remelem masodik trimeszterre feloldoznak es kedv is jon :)
2018. febr. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!