Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párommal szeretnénk gyereket,2...

Párommal szeretnénk gyereket,25. en együtt is voltunk. A 2 napban kevés, enyhe barnás folyást tapasztaltam. Mennyire normális ez?

Figyelt kérdés
Sajnos nem rendszeres a menzim igy nem tudom kiszámolni mikor lehet peteérésem de kétségek között vagyunk mi történhet jelenleg.

2018. febr. 27. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ovuteszt? Netrol olcsón tudsz rendelni. A Barnazas tobb dologtol lehet, ovulacios vérzés(öröm, mert pont jokor probalkoztattok), szex kozben mehszajat elerte/megsertett bent v.mit azert verzel, megjon a mensid, gyulladas, fertőzés stb. A rendszertelen menszeszzel voltal dokinál? Egy uht,es egy hormonlabort lehet megerne, ha babát szerernetek.
2018. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Voltam igen dokinal többszörös is minden alkalommal kiirt egy receptet azzal a gyógyszerrel meg jött több ideig mint egy hét attol rendszereződőt max 5-6 hónapig aztán néztük előröl a folyamatot. Mivel a vény után kap jutalékot egyszerűbb ez a megoldás mint kivizsgálni..
2018. febr. 27. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
25-én, tehát 2 napja?
2018. febr. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen
2018. febr. 28. 04:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy megsérültél belül? Mert ha jól értem azóta van barnás folyásod mióta együtt voltatok.
2018. febr. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ezek szerint lehetséges hogy inkább ez az opció a helyzet :( pedig nem érzek semmi kellemetlent vagy szokatlant.
2018. febr. 28. 06:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom tanácsolni, mint az 1-es válaszadó! Rendelj a netről ovulációs tesztet, hogy megnézd mikor van peteérésed, van-e egyáltalám. Közben elmehetnél egy másik orvoshoz, aki valóban foglalkozik a problémáddal! Kitartás!!
2018. febr. 28. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és a segítséget!
2018. febr. 28. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!