Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 terhességi teszt között...

2 terhességi teszt között mindenképpen el kell telni 2 napnak, különben nem mutatt látható "erösödést"?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
En vegig teszteltem a lefhalvanyabbtol a legerosebbig:D es tapasztalatom,hogy 2-3 nap mindig kell...inkabb 3 :)
2018. márc. 2. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1 nap múlva még halványabb lett picit, mint az előző napi. 2 nap múlva már erős pozi lett.
2018. márc. 2. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%

Nekem 1 nap után is ordító volt a különbség.. 2 nappal később az ugyanolyan dé,után lett ugyanolyan mint előtte 2 nappal reggel..


De nálam egézsen azonosak a napok... Azonos mennyiségű folyadék, nem keltem éjjel, és ugyanakkor fekszem, kelek..


Plusz ugyanolyan teszt és teszt sem ugyanolyan, úgyhogy igazi erősödést nem mindig tapasztalni......


Nálam az első annyira halvány volt,, hogy a férjemnek meg sem mertem mondani, mutatni, nehogy beleélje magát, azért teszteltem másnap is.. Azon már azonnal várakozás nélkül látszott..

.megmutattam neki száradás után( ahol már egyértelműen látszik) és még mindig azt mondja, hogy jó, hogy nem azz mutattam, mert neki még mindig kétdpséges, hogy látszik-e..


Gyakorin 100adik oylan kérdést én is feltettem, hogy ugye nem csak én látom( pedig azt hittem ennyire "fogyatékos" nem leszek, hogy ne ismerjek fel 2 csíkot...most már jobban megértem, és megértőb. Vagyok az ilyen kérdést feltevőkkel)


Úgyhogy szerintem nem kell várni..

De nem kell idő elòtt tesztelni sem.. Majd utána 100tesztet ellőni..

Nálam a 3. Azért volt, mert kíváncsi voltam, hogy délutáni pisiből mikor látszik, és volt itthon még tesztetm.(késés 3. Napján ebéd után meg keresni kellett a csíkot! Míg mint írtam 1 nappal korábban reggeliből egyszerre jelent meg a teszt és konroll csík... X-epil, 25 ös)

2018. márc. 2. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy nap különbséggel is látható az erősödés! Példa rá :

[link]

2018. márc. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!