Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4. napja csak barnázok. Sosem...

4. napja csak barnázok. Sosem volt még ilyen, szerintetek lehet baba a dologban?

Figyelt kérdés
Szeptember óta tervezünk babócát. A ciklusom sosem volt rendszeres, most márc 2 körülre "nemvártam", de mindig 2-3 akár 4 nappal előbb vagy később érkezik. Most márc 2 körül mutatta a naptáram. Ehelyett csak "barnázgatok".Szedek sárgatesthormont, D vitamint, femibiont és 2 hete betegség miatt antibiotikumot, de már 2 hete meggyógyultam.

2018. márc. 2. 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha mára nem vártad, akkor mi tart vissza attól hogy tesztelj?
2018. márc. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mert nem akarok újabb csalódást. A dokim azt mondta ha továbbra sem jön meg hétfő reggel keressem meg. A naptár szerint volt márc 2.-án a nemvárt de a valóság mindig más. Eddig sosem találta el.. Az is lehet,h már előbb meg kellett volna jönnie.
2018. márc. 2. 13:55
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Ha te inkább a homokba dugod a fejed és egy újabb csalódás miatt inkább nem tesztelsz (pedig már biztos eredményt kapnál), akkor találgassál amíg orvoshoz nem jutsz, de komolyan!
2018. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítőkészségeiteket és a kedves válaszokat.. Nem minden teszt mutat biztos eredményt barátnőm 5 hetes terhesen negatívat tesztelt. Én bizalommal fordultam hozzátok Ti meg így "lepattintotok". Azt hittem volt valaki hasonló helyzetben, ahol vagy később mégis megjött vagy baba lett belőle. De látom, ez nem az a fórum.
2018. márc. 2. 14:35
 5/18 anonim ***** válasza:
75%
A barátnőd kirívó eset. A mai tesztek elég megbízható eredményt adnak a nem várt nap körül. De hát ha nem tesztelsz akkor nem tesztelsz. Nekem aztán mindegy, de biztos jobb lesz az orvosnál szembesülni egy esetleges negatív teszttel...
2018. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Hidd el tudom milyen érzés negatív teszttel szembesülni. Volt már benne jó párszor részem. Az orvos max vérvételből mondhat bármit is biztosan.
2018. márc. 2. 15:13
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelni kell. Egy negatív teszt SEMMIVEL nem nagyobb csalódás mint a vérpötty a bugyidon amikor a barnázás után rendesen megjön. De annál sem nagyobb csalódás amikor az orvos közli hogy Ön nem terhes.

Összefoglalva: ha nem vagy terhes, nem mindegy, hogy milyen úton-módon szerzel róla tudomást? Ezen kicsit gondolkodj és rájössz mekkora böszmeség ez a "nem merek tesztelni" dolog!


A barnázás amúgy hormonproblémára utal, ami neked is van is gondolom, ha progeszteront szedsz. Szóval ha nagyon tippelni kell, nem vagy terhes. Ettől most jobb? Ugyanúgy nem hisz továbbra sem tudod terhes vagy-e, attól hogy leírtam az én tapasztalatomat.

2018. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként előfordulhat olyan ciklus (pláne ha vkinek sárgatest hormont kell pótolnia), amikor csak barnás vér jön élénkpiros helyett! (azt gondolom tudod hogy a barnázás is vérzés). Ha ebből indulunk ki, neked már 4 napja megvan.
2018. márc. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sztem is teszelj! De lehet ez most ilyen verzes,vagy egy-ket nap es megjon, a sargatesthormonhiany miatt is lehet barnazas. En piros, igaz kevesebb verzessel is voltam terhes.. szoval bármi lehet.
2018. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Képzeld el kedves válaszadó több ismerősöm is van akinapokig barnázott terhesen! Az egyik az édesanyém akinek 1 hétig volt meg,a másik a hugom aki 5 napig barnázott. Én legalább uténaolvasok valaminek mielőtt így beszólok a másiknak. Tapasztalatokra voltam kíváncsi,nem arra hogy ilyen stílusban válaszolgass. Holnap reggel elutazunk gondolom kibirom mostmár hétfőig. Azért írtam ide (én hülye) mert azt hittem más is volt már ilyen helyzetben. Dehát a stílus maga az ember. Kösz szépen a "segítslged",bár ez minden volt csak nem az. Legközelebb tartsd meg magadnak!😡
2018. márc. 2. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!