Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatas mellett az elso...

Szoptatas mellett az elso menzesz utan azonnal rendszeres lett a ciklusotok? Ha nem, mikor lett az?

Figyelt kérdés
2018. márc. 5. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Október végén született a lányom, az első menzeszem december közepén volt, utána a következő májusban és akkor állt be rendszeresség.
2018. márc. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6 hónappal szülés után jött meg szeptemberben, még szoptattam. Rögtön beállt.
2018. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. 8 hétre menstruáltam és onnantól rendszeres volt. Igaz, az első pár inkább csak pecsételés volt, de pár napra pontosan jelentkezett.
2018. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első menzesz után másfél évvel állt be , addig össze-vissza, de ahogy visszafogytam,diétáztam, többet mozogtam teljesen rendeződött.
2018. márc. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 éve szoptatok, 8 hónap után jött meg először, azóta sem rendszeres
2018. márc. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
7 héttel szülés után jött meg szoptatás mellett, a második alkalomtól rendszeres lett.
2018. márc. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Márciusban született a fiam, októberben jött meg először. Terhesség előtt 30-32 napos ciklusaim voltak. Eddig úgy néz ki a dolog, hogy 42,40,31 napra jött meg. Kíváncsi vagyok a hónapban mikor köszönt be.
2018. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!