Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kérdeznék csak. Nem nagyon...

Kérdeznék csak. Nem nagyon értek ehhez a kiszámításhoz. Február 8-án volt meg. És feb27-en voltam egyutt a parommal. Akkor termekeny idoszakban voltam? Most marc 8-an kell megjonnie.28nos a ciklusom

Figyelt kérdés
2018. márc. 6. 16:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem...

28 napos ciklusnál 14. nap környékén kell, hogy ovud legyen. Persze csak papírforma szerint.

Tehát február 22-én

2018. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
61%

Nem!!!!!!

De már kérdezted!

2018. márc. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Akkor nem valoszinu hogy teherbe estem. Ugye? Mert nagyon nem szeretnek terhes lenni meg. Tudom felelotlen vedekezes a megszakitasos modszer. Mikor egyutt voltunk elotte is sexeltunk csak gumival. Aztan masodik menetnel elotte nem pisilt semmi valoszinuleg maradt sperma a hugycsoben. Es felek a terhessegtol. Kb ra felorara haromnegyed orara volt a masodik menet
2018. márc. 6. 16:30
 4/38 anonim ***** válasza:

Tesztelj holnap.

De remélhetőleg nem vagy terhes.

2018. márc. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
Nah, még a màsik kérdésnél gyereket akartál! Ki érti ezt?
2018. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
2018. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Masodik sexnel nem hasznalt gumit. Es kivette idoben. De a huvely nyilasomnal volt sperma. Wcn azonnal kitoroltem.

De masodik sexnel elotte mar elment egyszer es nem pisilt utana ugy kezdtuk a masodikat

2018. márc. 6. 17:59
 8/38 anonim ***** válasza:

Egy valamit tisztázzunk!

A pisilés, a letörlöm magam, és az azonnal elmentem tusolni nem véd meg a terhességtől.

Ha nem akartok gyereket védekezzetek, a megszakítás nem védekezés.

Én úgy gondolom könnyebb felhúzni a gumit vagy bevenni a tablettát mint végigcsinálni egy abortuszt.

2018. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Akkor igy hogy elotte volt sex gumival siman terhes lehetek ha a parom nem pisilt utana es ugy rakta be
2018. márc. 6. 18:23
 10/38 anonim ***** válasza:

Értsd már meg hogy SEMMI DE SEMMI köze a pisiléshez!!!

Minden olyan alkalommal van esély a teherbeesésre ahol gumi/gyógyszer/spirál meg normális védekezési módszer mellőzésével szexeltek.

2018. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!