Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normalis, hogy ennyi ideig...

Ez normalis, hogy ennyi ideig semmi nem tortenik?

Figyelt kérdés
A parom 10bol 9x elelvez bennem, megse esek teherbe. Minden heten 3x 4x egyutt vagyunk, es abbol a 4bol elmegy bennem 3x akar, de termekeny idoszakba is, es megse tortenik semmi. Vagyis hat volt hogy esetleg kesett, csinaltam tesztet negativ is lett es utana megjott de nem rendesen, aztan amiota bennem megy el azota rendszertelen a menstruaciom, az ovulacios jelek is meg vannak termekeny idoszakomban. En ezt nem ertem. Mar masfel eve van ez. Ez baj lehet? Tudom nem lattok belem, megyek is majd orvoshoz, csak erdekel hatha jart mar valaki ilyen cipobe, es eltudna mondani hogy vele hogy alakult.

2018. márc. 7. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Mi 6 hónapja próbálkozunk, de engem már ez is kezd bosszantani. Tudom, hogy hülye mentalitás, de kezdem igazságtalannak érezni, hogy másra ránéznek, rögtön terhes, nekünk meg egyszerűen nem akar jönni. :D Szerintem másfél év után ideje lenne egy orvost felkeresnetek. Mi még várunk, bár én külföldön élek, itt ilyen jellegű problémával nem igazán foglalkoznak, nagyon a nyakukra kellene járni, hogy tegyenek iss érdemben valamit (főleg ennyi idő után). Szóval mi továbbra ks próbálkozunk.. talán ebben a hónapban. :) Nektek is sok sikert!
2018. márc. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

Másfél éve védekezés nélkül szexeltek és nem esel teherbe. Ezt hívják meddőségnek. A meddő pároknál 40%- ban a nőnél, 40%-ban a férfinél és 20 %-ban mindkét félnél van valami gond.

Egy általános nőgyógyászati vizsgálat után, érdemes a férfivel folytatni a vizsgálatot.Ha ott minden rendben akkor lehet tovább vizsgálódni a nőnél.

2018. márc. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%

A kettes válaszoló minden szavával egyetértek. Te is és párod is elmehetne orvoshoz. Ott kiderülhet mi a probléma.


Én fél év után elküldtem a párom vizsgálatra (a családjában többeknek volt problémája). Végül a vizsgálat utáni napon teszteltem pozitívat a 7. hónapban. Nekem ez is soknak tűnt. Szurkolok nektek!

2018. márc. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért nem biztos, hogy bármi probléma van, írom ezt főleg a kettes válaszolónak.

Másfél év után mentünk orvoshoz....már abban a hónapban megfogant a baba....

Igaz én már 38 éves voltam akkor.

2018. márc. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menjetek el, kerjetek vizsgálatot. Ennyi idő után ajánlott!
2018. márc. 8. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvosom, hogy már 6 hónap sikertelen próbálkozás után menjek vissza, mert akkor elkezdi a vizsgálatokat. Nem magán orvos! Menj el Te is az orvosodhoz, ha nincsen keressetek fe egy meddőségi klinikát. Sajnos úgy tudom hónapokat kell várni, szóval miné előbb vedd fel velük a kapcsolatot.
2018. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!