Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt kistesó?

Szoptatás alatt kistesó?

Figyelt kérdés
A kicsi 19 hós természetesen cicizik, feb 7 én kelett volna hogy megjöjjön, ciklusom 30 napos. Pár honappal ezelőtt probálkoztunk hogy terhes legyek, de mivel elég sokat cicizik a kisfiam szerintem befolyásolja. Lehet késés is de míndég pontosan szokott megjönni.

2018. márc. 8. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
És?
2018. márc. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem az lenne hogy mivel késik igaz csak 2 napot eddig, és nem szokott késni, terhesség lehet?
2018. márc. 8. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vwgyél tesztet, és megtudod!

Miboől gondolod h ezt bárki megmondja neked otthonról?!

Döbbenet h a 2. Gyerek előtt még ilyen kérdést feltesz valaki 😱

2018. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha rendszeres a ciklusod,akkor már simán teherbe eshettél.

Tesztelj mindenképpen.

2018. márc. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát ne legyen "döbbenet" direkt oda írtam hogy pár hónapja nagyon próbálkoztunk hogy kistesó legyen, az utóbbi hetekben már szinte nem is foglalkoztunk vele.
2018. márc. 9. 07:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, de nálam pl erősen befolyásolja a ciklusaim hosszát a szoptatás, és a baba sem sikerül.

Ha nálad a szoptatás ellenére szabályos a ciklusod, de most késik akkor lehet baba, persze, tesztelj! :)

2018. márc. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Szia, nekünk most sikerült a tesó program.

Nekünk is nagyon aktívan cicimet, akkor nem sikerült. Aztán hogy a nappali cicit megszüntettük, és csak elalváshoz kap, egyből össze is jött.


Nekem pont a szoptatás miatt 28-30 naposak voltak a ciklusok, és 16. CN napon volt peteérés. Minden 2. Nap Zajta voltunk a têmán 12-18 cn-on. Sikerült.


5h4n

2018. márc. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Várok még 1 kicsit utána ha még sem jönne minden féle képen tesztelek, utolsó gratulálok a kistesóhoz
2018. márc. 9. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!