Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a havim, de 2 tesztem...

Késik a havim, de 2 tesztem negativ. Mégis lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 hete érintkeztün szexuálisan a barátommal és ekkor nem volt peteérésem, de már 9 napja késik a havim és 2 teszt is negatívot mutatott. Nem érzek terhességi tüneteket, azon kívül, hogy fáj a mellem. Nem hiszem, hogy terhesség állna a háttérben, de kíváncsi lennék a ti véleményetekre. Mit gondoltok?

2018. márc. 11. 21:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
83%
Ha rendesen védekeztetek akkor nem vagy az, teszt is negatívat mutatott, nemi életed is nagyban befolyásolja hogy mikor jön meg. A melled egyébként azért is fájhat mert mielőtt megjön ez előfordulhat. Remélem tudtam segíteni a válaszommal:)
2018. márc. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Előtte volt petting és akkor védekezés nélkül is érintkeztünk, de nem csúsztatta be. Azon gondolkoztam, hogy esetleg az elő váladéktól, de az valamennyire megnugtat, hogy nem akkor volt a peteérésem.

Már lassan egy hete fáj a mellem körülbelül, tudom, hogy menstruáció előtt is szokott. Remélem nemsokára megjön.

2018. márc. 11. 22:06
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Valami egész más fob megjönni kb 9 hónap múlva
2018. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
Az eszed meg a tanulasi kedved jonne inkabb meg!
2018. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem bunkó válaszokra, nem ezért tettem fel a kérdést, hanem, mert csináltam egy butaságot, és tudom, nem csak velem fordúlt már elő ilyesmi. Visszafordítani már úgy sem tudom. Nem hiszem, hogy akkora bűn lenne, hogy érdekel pár NORMÁLIS vélemény is :)
2018. márc. 11. 22:37
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is most késett 2 hetet, de nekem az antibiotikum kavart be. Legalábbis erre gondolok, mert mindig pontos volt. Stresszelni pedig nem stresszelek. Esetleg te nem szedtél ilyet? :)
2018. márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el szedni antibiótikumot vagy 5 napja, de nem hinném az kavart be, bár nagyon örülnék ha csak ez lenne a probléma. Viszont azt furcsállom, hogy a nem árt pontos időpontjától kezdve fájnak a melleim, de a menzesz nem nagyon akar megjönni.
2018. márc. 12. 12:05
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Az orvosok mindig mondják, hogy az nem tud bekavarni, de szerintem igen. Nem egy nő ismerősömtől hallottam, hogy késett nekik ilyenkor. És most nekem is. Ne aggódj, megfog jönni. :)
2018. márc. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Remélem igazad lesz :) Nem nagyon volt ekkora késés még soha s megijedtem s a stressz sem tesz jót, pedig már amióta késik, folyamatosan stresszelek.
2018. márc. 12. 12:39
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Én is így voltam vele, de szerencsére pénteken megjött.:D Már tesztet is csináltam.
2018. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!