Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esemény utáni tabletta miatt...

Esemény utáni tabletta miatt 2 hetes menstruációs késés normalis?

Figyelt kérdés
Január közepén vettem be, semmilyen mellekhatas nem volt,a honap vegen rendesen meg is jott,ahogy kellett neki. Azota viszont nem menstrualtam,mar 11 napja késik... Normalis ez? Lehet terhes vagyok?
2018. márc. 12. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Hát az nem normális, lehet későn vetted be vagy nem hatott.
2018. márc. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az normális lenne hogy ha abban a hónapban lenne furcsa amikor bevettem, szerintem a mostani menstruációdhoz nincs köze főleg úgy hogy ha eddig normálisan megjött.
2018. márc. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha nem hatott volna,akkor az ahavi menzeszemnek sem kellett volna megjonnie szerintem, hiszen a baleset es a vérzés közt 2 het telt el, és normális mennyiségű volt.
2018. márc. 13. 06:02
 4/4 anonim válasza:

Én mikor megittam az esemény utánit akkor 2hetet késett ..

Mikor másodszorra megittam akkor viszont 1hetet.

Ne csodálkozz hogy ha késik egy hormon bombát ittál meg.

2018. márc. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!