Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mèg nem számít pozitívnak? Lh

Ez mèg nem számít pozitívnak? Lh

Figyelt kérdés

[link]

Most kezdtem az lh tesztelèst, sosem csináltam mèg. Eleinte erōsödött, de a mai mintha halványabb lenne a tegnapihoz kèpest. Valaki, aki jártasabb az ovu tesztekben, írna tapasztalatot? Köszönöm!


2018. márc. 12. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor pozitív, ha a két csík legalább egyforma erôsségû.
2018. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én használtam 20 érzékenységűt két hónapban. Mindkétszer erősödött de nem lett pozitív a teszt, csak mint neked újra halványult. Viszont én mértem mellette a hőmet így láttam, hogy megvolt a repedés.

Utána vettem 15 érzékenységűt és nekem azok lettek csak pozitívak ovukor egy napra. Nálam kicsit alacsonyabb az lh szint. 7 hónapban sikerült a baba.


Ettől függetlenül nem biztos, hogy nálad is az a probléma hogy kevesebb az lh szinted és érzékenyebb teszt kell. Lehet, hogy simán nem volt még repedés és ingadozik a szint kissé.

Érdemes lenne még tesztelni egy darabig. Pl 28 napos ciklusnál (főleg az első hónapban) 10-21 nap között ajánlják folytatni, amíg nem pozitív.

2018. márc. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszöm a válaszokat! Utolsó, gratulálok a babához!
2018. márc. 13. 10:30
 4/6 A kérdező kommentje:

[link]

A mai nap eselyes így?

2018. márc. 14. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen ez mar szep pozitiv🙂
2018. márc. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kèpzeljètek, teljesen tanácstalan vagyok, ugye pozi lett az ovu teszt, pont felidőben, erre ma reggel elkezdtem vèrezni, mintha megjött volna. Mindig 30 naposak a ciklusaim, ezt most vègkèpp nem èrtem. Most vagyok fèlidőben. Gondolom így ez a hónap totál esèlytelen :(
2018. márc. 16. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!