Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés

A kérdés

Láz 7 hetes terhesen?

Megfaztam, orrfolyas, torokfajas, szokasos. De sajnos lett egy kis hoemelkedes es laz is, 2x a nap soran. 37.5 aztan 38.5

Orvossal beszeltem, vettem be ra gyogyszert. De nagyon felek, mert mindent osszeolvasok vetelesrol meg fejlodesi rendellenessegrol, amit a laz okoz koraterhesen.

Volt valaki kozuletek lazas a varandossag elejen es minden rendben lett ugye? :(

Keress kérdéseket hasonló témákban: láz, terhesség, magzat, kockázat

márc. 13. 20:55  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos pontos hetet nem tudok, de az első trimeszter elején voltam beteg, lázas. Én borogattam a homlokom és a karjaim, ha pedig emelkedett, akkor a zuhany segített. 38,5 fölé nem ment. A lényeg, hogy nem lett belőle baj, mindjárt fél éves a kisfiam. :) Próbálj megnyugodni és hallgass a dokira. Nem lesz gond. Szorítok!

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 13. 22:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szódabikarbónás teszt a baba nemének "kiderítésére". Aki kipróbálta mi a tapasztalata? Mennyi idős terhesen mutathat valamit már?
Négy hónapos terhesen elég vagy talán még sok is ez a kaja mennyiség?
Ti kora terhesen mertetek együtt lenni a párotokkal?
Petefészek szurkálás terhesen?
Mennyire normális hogy majdnem 9 hetes terhesen nem marad meg bennem semmi?
Mit tudok kezdeni 7 hetes terhesen a kínzó gyomorégéssel és a sok gyomorsavval?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Teherbeesés rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!