Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
ma együt voltunk a barátommal és a láz ban elfelejtettünk gumit használni. egy hete fejeztem be a menstruátcióm és ma voltunk együtt. nem tudom, de majdnem biztos hogy elélvezett bennem. mennyi az eély arra hogy teherbe fogok esni?

2018. márc. 14. 22:36
 1/8 anonim válasza:
100%

Igen lehetsz terhes. Huh hát nézd így pontos százalékot nem lehet mondani mert nem tudom mikor van ovulációd. :/

Viszont ha nem szeretnél semmi esetre se terhes lenni akkor szerintem szerezz 72 órás tablettát mert az asszem 80valahány százalékban használni szokott.

2018. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

lehetsz.

pénteken irány a nőgyógyász a 72 órás tabiért!

2018. márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz. De rossz kategóriát választottál.
2018. márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem tudja hány százalék pontosan. Kangörcs gumit felejtős Pistike tényleg nem tudja ,hogy akkor most belőtt-e vagy sem?
2018. márc. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#3 Jól mondja egyébként.

Külön ki van emelve,hogy az ilyen jellegű kérdéseket hova kell írni.

És igen,lehetsz.

2018. márc. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 28 naposak a ciklusaid, és 5 napig tart nálad a menzesz, akkor pont ezek a legtermékenyebb napok. Az esély ilyenkor 30% körüli.
2018. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek minek szexelnek?
2018. márc. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mar korabban is irta az egyik valaszolo, nagyjabol beletalaltatok a termekeny napokba, ha kb 28 napos a ciklusod.

Ugye a mensid ota egy het eltelt, ha kb 5 napig mensiztel, akkor a ciklusodban a 12. nap kornyeken lehetsz.

Ha gyereket akarnatok, akkor ez az idozites epp idealis lenne.

Ha jot akarsz magadnak (es nem tetveztek babat), akkor ma reggel menj ugyeletre, vagy barmilyen nogyogyaszt keress, aki ir fel receptet a 72 oras tabira. Ne halogasd, mert az is akkor a leghatekonyabb, ha az aktust koveto napon beveszed, minel tobbet varsz, annal kisebb a hatekonysaga.

2018. márc. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!