Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen folyása volt...

Kinek milyen folyása volt mikor megtudta hogy babát vár?

Figyelt kérdés

Volt-e egyáltalán, ha igen akkor milyen színű, sűrűségű stb?


Köszönöm :-)


2018. márc. 15. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fehéres volt, de nem sok mennyiség.
2018. márc. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem feher kremes es van hogy megindul es sok.Ma is eleg sok van.De nem fertozes.Szintelen szagtalan.
2018. márc. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is hasonló, bár mi még csak két hete próbálkozunk, csak sajnos nem tudom mikor van p.é-m, mert van hogy kimaradt 2-3 hónap is mensi nélkül, mivel a fog.gatló abbahagyására sajnos nem jött még helyre a dolog pedig már 1.5 éve abbahagytam. De hátha osszejon a baba :-)
2018. márc. 15. 20:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan mint bármikor máskor menzesz előtt. Mindhárom alkalommal.
2018. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fehér krémes volt és még most is van. Nem nagy mennyiségű, de minden nap van.

16 hetes km

2018. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor remélem baba, ilyen sok fehéres folyás de sajnos gorcsolget a hasam :-(
2018. márc. 15. 21:51
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmilyen, mint mensi előtt( én olyankor mindig "száraz" vagyok...csak benn nedves, és tágabb, mint amúgy..szóval lazább a hüvelyem fala.


Szőval semmi változás nem volt..

Azóta viszont hol krémesebb, hol nagyon vizes, a bevitt folyadékmennyiségtől függően.

Ha rendesen iszom, akkr 1 nap 2 tisztasági is kell.

Ez azért különösen fura, mert nekem soha nem kellett, csak óvatosságból tampon mellé szoktam használni egyébként.


26 hkm

2018. márc. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!