Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetem újra spontán...

Teherbe eshetem újra spontán vetélés után?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3 hete volt egy spontán vetélésém kb. 1 hét múlva kellene meg jönnie a menzesznek de valami azt súgja hogy lehet ismét teherbe estem.

Mostanában nagyon fáradékony vagyok sokág alszok eddig mindig előbb keltem mint a párom de most át tudnám aludni az egész napot.

Voltunk együtt a férjemmel de viszont meg szakítással mert akarunk/ akartunk várni egy ciklust hogy teljesen biztosan ki tisztuljak bár a spontán vetéléssel ki ürültem nem volt szükség műtétre.

De tudom hogy tekintve hogy megszakítással védekeztünk ugyanúgy meg történhetett a teherbe esés.

Valaki volt már esetleg hasonló helyzetben?

Köszi ha válaszoltok.

Szép napot!


2018. márc. 16. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Szia! Nekem volt het hetesen egy spontan magatol urult vetelesem. Mutetre nem volt szukseg. Meg az elso mensi megjotte elott teherbe estem ujra, mar tul vagyok az elso trimeszteren minden oke.
2018. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia

És ti védekeztettek vagy nem? Köszi a választ

2018. márc. 16. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:
kérdező párodal te védekeztél?
2021. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!