Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idő alatt sikerült...

Mennyi idő alatt sikerült teherbe esnetek pozitív ovulációs teszt mellet?

Figyelt kérdés

6 hónapja próbálkozunk, ebből 2 hónapja használok ovu tesztet, ami mind a kettőször pozitív lett. Jó hogy csinálom, mert egyik ciklusban a 14 és 15. napon volt pozitív, most pedig a 11. napon...

Most is próbálunk kicsit többet együtt lenni a napokban és nagyon bízom benne, hogy most végre sikerül. :)

Nektek pozitív ovulációs teszt mellett hány hónap alatt sikerült a baba?


2018. márc. 16. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi majdnem egy evig probalkoztunk, aztan elso ovutesztes honapban osszejott 😊
2018. márc. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De szuper! :) Bízom benne, hogy nem kell 1 évet várnunk rá, de bizakodom most nagyon. És máskor volt ovud mint, amikor gondoltad, hogy van?
2018. márc. 16. 18:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Berendeltem 50 db-ot. Elso honapban sikerult a segitsegevel. Habar nem hinnem, hogy ezen mult. Elotte sok evig haszanaltam es megse jott ossze a baba csak 6 ev utan. Most meg 6 honap utan,az elso ovutesztes honapban.
2018. márc. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem elég rendszertelen is volt a ciklusom (26-46nap kozotti), de mivel par naponta egyutt voltunk mindig, nem gondoltam hogy van jelentosege ovut nezni. De ugy latszik megis volt 😃
2018. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jah 1es es 4es voltam 😉
2018. márc. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem ez a második hónap hogy ovulációs teszteket csinálok. Mivel sajnos 20ast rendeltem eléggé megbizhatatlan néha, nem egyértelmű... Ebben a ciklusban pl többször is volt erősebb a tesztcsík, egyszer a 12-13.napon, egyszer pedig a 21.napon... Most a 12-13hoz számolva vagyok a 8.dpo-n,napok óta fáj a hasam, ma enyhe barnázás (csak wc papíron látszik ultra halvány barna)... Reménykedem...
2018. márc. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Néhány ciklusban használtam one stepet. Halvány volt mindig,erősödést nem mutatott az ovus napokon. Aztán az egyik ilyen halvány csík idejében jött össze a kisfiam :)
2018. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem első hónapban, de az első babánk is 2.próbálkozásra sikerült, akkor nem használtam. 2.babánál tutira akartunk menni. 19. ciklusnapon volt peteérésem.
2018. márc. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ellenpeldakent sajnos, 6 honap pozitiv ovulacio teszteles utan sem sikerult. Bar pozitiv napokon egyutt vagyunk es egyebbkent is 2 naponta. Remelem neked sikerulni fog.
2018. márc. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2 babám elsőre összejött ovuteszteléssel. 3. Babám második hónapra. Ő sajnos nem maradt velünk. Most újra ovutesztelek ez a 2. Hónapunk. Pont tegnap volt pozitív a teszt. 2 hét múlva meglátjuk, hogy sikerült e a baba. Szerintem nagyon jó találmány!
2018. márc. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!