Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lesz még ovum?

Szerintetek lesz még ovum?

Figyelt kérdés
Kedd óta van tojásfehérjés nyákom, magas a libidóm, szurkál a jobb oldali petefészkemnél, de még ma reggel is csak 36,3 volt a hőm. Ovu után 36,8 fölött szokott lenni, mikor első babát akartuk mértem a hőmet. Ez az első hónap, hogy nem védekezünk, mert kistesót szeretnénk. 28-30 naposak a ciklusaim, 16.napon vagyok ma. Szerintetek már nem lesz ovum, vagy csak ennyire elhúzódna most?

2018. márc. 18. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Siman lehet. Eleve ha 30 napos ciklusod is szokott lenni, akkor a mai nap lenne az ovulacio napja es ugye ma meg sok minden tortenhet.


De pl nekem szinte mindig 14. napon van 28 napos ciklusnal. Erre a mult honapban valamiert eltolodott, a 18. napon volt es terhes is lettem igy is.

Kb evente egyszer van ilyen nalam, hogy tolodik a peteeres, pedig amugy oramu pontossagu a ciklusom, de latod, ez is normalis.

2018. márc. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!