Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány napig tarthat a beágyazód...

Hány napig tarthat a beágyazódási vérzés?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 12:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Már akinél van. A legtöbb nőnél nincs. És ha van is, az max. 1-2 nap.
2018. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2 nap volt, de ez nem folyamatos pecseteles volt, hanem osszesen 3x volt vilagosbarnas folyas, pici mennyiseg.
2018. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is két nap mindkét terhességemnél de nagyon kevés kb 2-3x ilyen enyhe piros barnás és nagyon kevés.
2018. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem is most a 2.nap van. Tegnap egy kicsi volt a wc papíron meg a tisztasági betéten, meg ma is egy kis pötty a tb-n. Remélem több nem is nagyon lesz. 11napja volt ovum és aznap és másnap is együtt voltunk. Pár nap múlva okosabb leszek ;)
2018. márc. 18. 13:38
 5/24 anonim ***** válasza:

Szio.

Én is igy vagyok. Nekem kb.7 napja volt ovum. Tegnap pici volt a wc papiron egy pici volt pisilés közben. Meg ma is volt pici a wc papiron. Kissé barnás szinű. Sosem volt ilyenem mensi elött pláne nem 9-10 nappal.

Ugyhogy várom mi lesz.

Neked is drukkolok kedves kérdező.

2018. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szia! Huuu akkor mondhatjuk, hogy együtt izgulunk ;) remélem baba dolgozik a dologban nálad is és nálam is. Írj majd hogy nálad mi a helyzet, akár privátban is! Addig is minden jót kívánok!
2018. márc. 18. 22:31
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kissé barnás volt 2 napig.

Csodálom, hogy nem támadtak le, a napokban ment a vita, hogy a beágyazódást nem érzed, nincs "tünete" :)

2018. márc. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Most nem volt semmi már mikor kimentem wcre. A hőm szépen fennt van. Jövő hét kedd környékére nem várom. Picit reménykedem mert nem szokott nekem ilyen közti barnázás/vérzés lenni. Mensi előtt 1 max.2 nappal szokott. De most a cickoim sincsenek ugy bedurranva,nem érzékenyek mint minden hónapban szoktak lenni.

Hát bizakodom. És szìvböl kivánom neked is hogy sikerüljön.

Miota "probálkoztok"? Mikorra nem várod?

Viki

2018. márc. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Ha pontosan tudod, hogy mikor volt ovud, akkor már tesztelhetsz. Dpo. 11-en délután (nem visszatartott) vizeletből egyértelmű pozitív lett a tesztem.
2018. márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Szia Viki! Úgy tűnik talán hogy ma nekem se nagyon van hála Istennek. Reggel volt egy igazán minimális, de azóta szerencsére nem. Mi a második gyerkőcöt szeretnénk most összehozni. Az első most 22hónapos és a mensim 5hónapja tért vissza. Most sikerült elcsípnem az ovum, így ez az első igazi hónap ;) egyébként szerdára nem várom

És Te hogy vagy? Remélem minden a legnagyobb rendben van. Neked van már babád? Mióta próbálkoztok? Remélem ebben a hónapban beteljesül a kívánságod :)

Kedves utolsó! Gratulálok Neked! Én tesztelni szerintem csak a hét második felében fogok. Addig dédelgetem még a reményt ;)

Szép napot!

Melinda

2018. márc. 19. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!