Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínűleg ma volt ovum, de...

Valószínűleg ma volt ovum, de csak csüt. Este tudtunk együttlenni. Hasonló cipőben járók?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Halasszatok egy hónapot, így tök fölösleges.
2018. márc. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Együttlesztek csütörtökön.. Jól érzitek magatokat ;)

. Vélhetően nem jön össze, de nem kell majd meglepődni.. A következő hónapban pedig nagyobb esélyt adtok.



Mi amúgy egy hasonló hónapban hoztuk össze a babánkat..

Mi "túl hamar" voltunk együtt..reggel, aztán másnap este indult csak a tüszőrepedésem...utána nem is találkoztunk 1 hétig..

Én elengedtem azt a hónapot, majd megérzesre mégis teszteltem... Pedig előtte hónapokig nem jött össze úgy,mhogy tuti ovukor is voltunk együtt..

2018. márc. 19. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hmmm.csüt-ön VOLT együttlét,vasárnap ovu. De végülis mindegy. Majd kiderül.
2018. márc. 19. 07:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ovu előtt 4 nappal való együttlétből van egy gyönyörű kislányom :)
2018. márc. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Gratu,kedves utolsó! Reménykedek kicsit..bár nyilván jobb lett volba ha a szombat is még játszana,de talán így sem lehetetlen.talán 20%ra jó lehet.talán :)
2018. márc. 19. 08:10
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát elkenődtem mwgint.tegnapi száraz nap után,reggelre újra "tojcsi".. szóval most neá tom mi van,de együtt lenni sem tudunk :S
2018. márc. 19. 09:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Bocsi.. "Tudunk"- ot olvastam 😳


Kisebb eséllyel lehetséges... 72 óráig simán életképesek a spermiumok

2018. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!