Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha haloványan látszik a...

Ha haloványan látszik a terhességi teszten a második csík akkor bízhatok abban hogy lesz baba? Nagyon régóta próbálkozunk.

Figyelt kérdés

#baba #teszt #Halovány terhességi
2018. márc. 20. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha tenyleg halvany a masodik vonal es szines, nem csak “odakepzelt”, szurke es fel nappal a teszt elvegzese utan jott ki, akkor az pozitivnak szamit, terhes vagy valoszinuleg.

Megerositeskeppen 2-3 nap mulva csinalj meg egy tesztet, azon mar latvanyosabbnak kell lennie a csiknak.

Gratulalok!

2018. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19.en kellett volna meg jöjjön. Ma a masodik napja hogy nem jött meg es csinaltam tesztet es igen haloványan latni a csíkot. Köszönöm a választ 😊
2018. márc. 20. 15:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.

Ha kesik is es van masodik vonal, akkor ez eleg egyertelmu. :)

2018. márc. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy első írta :)
2018. márc. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2nap múlva ujra tesztelek addigra talán jobban fog látszani mind a -két csíkocska 😊
2018. márc. 20. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha valoban idon belul jott ki, akkor vszinu terhesseg. Kiveve ha szaradasi csik, vagy odakepzelt csik.
2018. márc. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem olyan vékony volt a második csík hogy a férjem azt mondta csak odaképzelem. :) Tavaly ide felraktam a képet róla, mindenki azonnal gratulált (szóval nem csak beképzeltem :)) Bár tény hogy nagyon halvány csík volt. Másnap vettem egy digitálisat Clearbluet, egy perc alatt kimutatta hogy kb 2-3 hetes terhes vagyok. Persze ez nem volt pontos adat de akkor már biztos voltam benne hogy érkezik a kisbabánk. Azóta már fél éves nagylány. :)
2018. márc. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!