Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Férjem elélvezett óvszerbe,...

Férjem elélvezett óvszerbe, majd még 10 mp-ig folytattuk. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szóval gumival védekeztünk, férjemnek orgazmusa volt, nekem akkor még nem, ezért nem húzta ki egyből, hanem tovább folytatta pár döféssel, összesen még kb 10 másodpercig. Csak utána húzta ki. Ilyen esetben lehetek terhes? Úgy éreztem még bőven merev volt a pénisze akkor is, mikor kihúzta, csak ugye mindig azt javasolják, hogy egyből kihúzni orgazmus után.

Van aki hasonló módon esett teherbe?


2018. márc. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2018. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szakadt ki akkor nem hinném hogy terhes leszel.Nem olyan könnyü teherbe esni!
2018. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha merev volt a pénisze és lefogta a tövénél a gumit mikor kihúzta,akkor kizárt.
2018. márc. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Csak pár döfés... ezen szakadtam XD
2018. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Szombaton volták náluk ismerősök 6 hetes fiú-lány ikerpárral, majd elolvadtam.
2018. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
A páromnak sokáig merev marad utána, soha nem szokta azonnal kivenni. Ha merev, akkor nem számít, hogy két másodperc vagy fél perc telik el.
2018. márc. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%
Szóval téged a férjed döfköd?
2018. márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!