Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyasa...

Fogamzásgátló abbahagyasa után még nem jött meg a menzeszem (7 hete). Kell védekezni?

Figyelt kérdés

Még nem szeretnénk babát, egészségügyi probléma miatt hagyom abba a tablettát. 7 hete nem szedem, azóta nem véreztem. Gumival védekezünk. Viszont felmerült bennem, hogy ha még nem indult be a menstruáció, gondolom nem is eshetek teherbe, így viszont felesleges a gumi, nem? Vagy volt aki úgy esett teherbe, hogy a ciklusa még nem állt helyre a tabi után?

Mondjuk az sem lenne nagy baj, ha most jönne a baba, csak ideálisan kb fél év múlva terveztünk próbálkozni :)


2018. márc. 21. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kell, mert az első valódi menstruációt megelőzi egy peteérés, az viszont abszolút bármikor megtörténhet, így ha még nem akarsz terhes lenni, akkor maradjon a gumi.
2018. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előbb peteérés jön---> azután mensi. Tehát ha nem védekeznél, lehetne terhesség!!
2018. márc. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fogamzásgátló abahagyása után 2. hónapban mensrtuáltam elsőnek
2018. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kockáztatnék, még nem jött meg, de bármikor lehet peteérésed. Vállalod hogy lehetsz terhes, vagy inkább gumit használtok, ez a kérdés.
2018. márc. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!