Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki csak mondjuk a...

Ha valaki csak mondjuk a negyedik hónapban esik teherbe az annak köszönhető, hogy mindig "rosszkor" voltak együtt?

Figyelt kérdés
Tegyük fel a pár egészséges.
2018. márc. 21. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekünk a 6. hónapban sikerült, mindig jókor voltunk együtt és teljesen termékenyek vagyunk, egyszerűen csak a nők nem esnek minden esetben teherbe a termékeny napjaikon.
2018. márc. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egészséges párnak jó időzítéssel is mindössze 15-20% esélye van ciklusonként.
2018. márc. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Máshol meg becsúszik a baba csak úgy. Ez annyira nem fair.. :-)
2018. márc. 21. 16:30
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem egy éven belül tök mindegy mikor jön, nem is értem minek stresszel itt ezen mindenki, egy év után meg úgyis kivizsgálnak, hogy van-e valami baj.
2018. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
nem, a petesejt minosegetol is fugg. Egy egeszseges nonek kortol fuggoen 20-50% eselye van a megfoganasra, ez az arany pedig annal magasabb, minel kozelebb van a 20 eves korhoz
2018. márc. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
3-as, egyreszt van, akit szorit az ido, masreszt van, aki eleve gyanitja, hogy egeszsegugyi problemaja van, akkor minek varjon 1 evet, harmadreszt, ha beindulnak az osztonok, nagyon sokan nasra sem birnak gondolni, minthogy mikor foghatjak vegre a kezukben a kisbabajukat. En mindharomba beleesek.
2018. márc. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Egészséges pár vagyunk,egyutt voltunk mindig 2 naponta de volt h termékeny napokon majdnem minden nap és mégis 9 hónap volt mire pozitív lett a teszt.

Az időzítés csak egy kis része a sikernek

2018. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem a rossz időzítésnek köszönhető. Hőmet mértem és ovu teszteltem minden hónapban de csak az 5.hónapban sikerült.Velünk is minden rendben.

Ha minden ok.akkor is csak 20% hogy sikerül.

2018. márc. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, nem biztos hogy rosszkor voltatok együtt.Egyszerűen csak akkor termékenyült meg a petesejt valamiért. Mi másfél évig néztük a termékeny napokat mire össze jött a baba.
2018. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!