Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki a 6-ik dpon?

Van valaki a 6-ik dpon?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy hányan vagyunk :)


Ki mikor fog tesztelni, tünetek stb ?! 😊



2018. márc. 22. 14:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia, én a hetediken vagyok elvileg, de a hőm most nem jelezte tutira hogy megvolt-e a peteérés, sajnos elég össze-vissza ciklusaim vannak mióta abbahagytam a fogamzásgátlót. Nekem egyelőre annyi van, hogy feszül az alhasam, de ez nem tudom mit jelenthet.

Van már két gyerkőcöm, velük a 10. dpo-n éreztem nagyon erős görcsöt 1-2 órán keresztül, másnap már halvány pozi volt a teszt, lehet, hogy a beágyazódást éreztem akkor, most is nagyon várom azt a bizonyos nagy görcsöt. :)

Te hogy állsz?

2018. márc. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Jelen :) 6.dpo. Nem érzek különöset. Érzékenyebbek a melleim, de ez általános. A hasan szurkál, és ma olyan furcsa. Olyan elnehezült. Nem tudom máshogy leírni az érzést.

Tesztelni még bőven nem tervezek, 11-12.dpo előtt semmi értelme.

És ti hogy tervezitek?

2018. márc. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Nekem is van 2 gyerkőcöm.

Nekem is ma néha szúrkált a hasam meg olyan tompa nyomó érzést éreztem (ez olyan leírhatatlan)

Hát van itthon csomó olcsó tesztem, gondoltam a 8-9 dpo-tól majd tesztelgetek. :)

Meg a 12 dpo-n csinálok egy Predictor early tesztet az elég érzékeny. :)

2018. márc. 22. 18:35
 4/22 A kérdező kommentje:

Amúgy nálam eléggé szárazság van, csak nagyon nagyon minimális kis folyás van.

Nektek?

2018. márc. 22. 18:37
 5/22 anonim ***** válasza:
7.en vagyok :) nem erzek semmi kulonoset :) drukkolok nekünk 🤗
2018. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, nálam is szárazság van, és a tompa fájdalom nekem is megvan, én is olcsó teszteket vettem, 25 dbot 😆.

Nem bírtam ki tegnap csináltam egyet bár még nagyon korai, pici elmosódás látszik a csík helyén, de nem gondolom hogy már most kellene mutatnia, ez a 8. dpo. Itt a kép:

[link]

Mit gondoltok? Holnap csinálok mégegyet.

Lehet mégsem járunk jól az olcsó tesztekkel...

Nagyon remélem, hogy sikeres lesz ez a hónap mindenkinek, szép karácsonyunk lenne!

2018. márc. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Újra [link]
2018. márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hát igen, tényleg valami látszik csak a színe nem egyértelmű :/
2018. márc. 23. 12:55
 9/22 anonim ***** válasza:

2es vagyok. Valami látszik de... nemtom. Egyik terhességemnél használtam ilyeneket. Nekem semmit nem mutatott - bár lehet én vagyok szerencsétlen. Sem az lh teszt (u.abból a pisiből a netes teszt semmi, egy drogériás pozitív lett, és volt is pé), sem pedig a terhességi nem mutatott semmit sem. :/ A facelle gyönyörűen mutatott mindent idő előtt is, nekem az x-epil tesztcsíkos is bevált mindig (bár ez megosztó).

Nálam is szárazság van mint a sivatagban, a hasam fájogat, de ma azért eléggé tünetmentes napom van. Már csak pár nap és tesztelek én is. :) A hőm még szép.

2018. márc. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

6-os

Na teszteltél? :)

2018. márc. 24. 13:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!