Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt ugyanaz a tünete...

Kinek volt ugyanaz a tünete terhessegkor mint premensikor? Akinek van kedve válaszoljon a kérdésekre :-)

Figyelt kérdés

Sziasztok, akinek van kedve válaszoljon a kérdésekre :-)


Ha voltak tüneteid mik voltak?

Gorcsoles stb.,mennyi ideig tartottak a tünetek?

Mennyi ideig próbálkotatok míg osszejött a baba?

Mensid rendszeres volt?


Kérlek írd meg az életkorod is.


Köszönöm aki válaszol és nem, nem akarok görcsösen gyereket mielőtt kioktatnának páran, csak érdekel többek véleménye.


2018. márc. 23. 13:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy semmilyen tünetem nem volt. 😄
2018. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem csak a mellfájdalom volt ugyanaz mint premenskor. 5 nappal a nemvárt előtt jelentkezett, átlagban 5-7nappal már érzékenyebb a mellem, mens előtt 1-2 nappal már minden felidegesít, kívánosabb vagyok.

5-6 hónapja próbálkoztunk.

Rendszeres volt úgy ahogy, annyira nagy eltérések nem voltak 28-33 napközött 95%-ban mindig megjött.

24N

2018. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6 évet vártunk rá, 20 és 26 éves korom között. Rendszeres volt.
2018. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rendszeres volt, és el is könyveltem magamba azt a hónapot is mert leszakadt a derekam ami mindennapos menstruáció előtt, így emlékszek nyafogtam anyámnak hogy én már sose leszek terhes.

Aztán tesztelés előtti napon is mindenki szivatott mert ordenáré bűzt éreztem az étterem konyhájából ahol ültünk,rajtam kívül senki nem érezte, és szörnyű keserű szájíz gyötört napok óta, illetve elmaradt a menstruáció előtti barnázás, de még ekkor is pesszimista voltam, nehogy koppanjak.

25 éves voltam ekkor.

Még pozi teszt után se mertem elhinni, mert olyan vizes bő folyásom volt hogy mindig mondtam férjemnek ha most tuti megjött, volt hogy próbafülkébe mentem be ellenőrizni olyan ideges lettem :)

2018. márc. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan volt minden. Annyi, hogy a bőröm szebb volt, pedig mensinél mindig kipattogtam.
2018. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmilyen tünetem egészen a 6. hétig. Mondjuk nekem premens tüneteim se szoktak lenni. Rendszeres volt a menzeszem, de mondjuk ez a baba inszeminációval sikeredett, szóval kontrollált ciklusaim voltak amúgy is akkoriban.
2018. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mellfeszülés volt az elsőnél, és emlékszem, minden nap tettem be betétet, hogy na ma biztos megjön. Vele szabálytalanok voltak a ciklusaim.

5 hónap után lettem terhes, 20 évesen.


Másodiknál szintén mellfeszülés, + aznap reggel, mikor elterveztem, hogy veszek tesztet, orrvérzésre keltem. Akkor már sejtettem, mivel nem szokott...

1 hónap alatt jött össze, viszonylag pontos ciklus mellett. Akkor 27 voltam.


Harmadiknál nem volt mellfeszülés az elején, hanem a tipukus mensi szerű görcsök minden nap, én meg gondoltam, na majd most... Az 5.ilyen napnál vettem a tesztet.

Spontán baba, egyetlen nem védekezéses alkalomból, ami pontosan félidőre sikerült, szabályos ciklussal.

Holnap töltöm a 20.hetet, 29 éves vagyok.


Ami mindnél volt a legelején, mikor még nem tudtam, és nem pms tünet, az állandó pisilés és a heves szívdobogás.

2018. márc. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is minden ugyanolyan volt

1 - 1 héttel menzesz előtt kezdődnek a szurkálások, nemvárt előtti 1-2-3 napban már görcsölgetés is. Meg ingerlékeny szoktam lenni. Terhesen ugyanezek voltak.

2 - egy jó ideig kitartottak, de pontosan nem emlékszem meddig, de nem napokig.

3 - harmadik ciklusban sikerült

4 - igen 28-29 napos


Ekkor 25 éves voltam első babámmal. A másodikkal elmaradt minden PMS és nem is volt pontos a ciklusom se. Mikor már a max ciklushossz szerint se jött meg időben, akkor lett egy pozitív tesztem.

2018. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Napra pontos volt mindig így egy nap késésnél azonnal teszteltem és már halvány volt a csík. Kb 8-9hónap próbálkozás. Enyhe mensi görcs volt előtte mint mindig. A teszt napján bementem a boltba és undorítónak láttam a nyers húsokat. 😁 Tünet kb két hét múlva iszonyú szédülés.
2018. márc. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!