Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napja nem jött meg. Baj lehet?

2 napja nem jött meg. Baj lehet?

Figyelt kérdés
2 napja kellett volna meg jönnie. A barátommal szoktunk együtt lenni de mindig figyelünk arra, hogy ne legyen semmi baj. Tehet egy percet se szeretkezünk óvszer nélkül. Viszont 1 hete már elment lehúzta az óvszert és meg került a combtövemre és a hasamra is belőle. Nem tudom hogy van e okom aggodalomra. Az eset óta sokat stresszelek ezen. Szerintetek?

2018. márc. 23. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem került a nemiszervedbe a sperma, nem lehetsz terhes. A spermiumok nem szoktak felmászni a testen, eleve nem is igazán értik jól magukat a levegőn.
2018. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*érzik
2018. márc. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Már ne haragudj.. Nem tudom hány éves vagy.. De ezt még én is tudom hogy 8.-ik os vagyok.!!!! A spermák nem fognak felúszni. A 2 nap meg még nem olyan sok. Ha majd pár hét múlva még nem jön meg akkor vagy doki vagy pedig teszt
2018. márc. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Van olyan is hogy késik ha nem került beléd semmi akkor nincs mitől terhes legyél.De ha annyira aggódsz akkor csinálj egy tesztet de ha túl korai úgy se mutat semmit még.
2018. márc. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
2 nap az semmi, ha 1-2 hét , az már inkább neccesebb, és érdemes egyből a szülőhöz fordulni. Hogy lehet cement került a betonkeverőmbe ... :/
2018. márc. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezért nem való a tiniknek a szex...
2018. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3.! Sajnálatos módon semmi ilyesmit nem tanultam az iskolába a biológia órákon :/ de ez nem az én hibam hanem a tanaromé.
2018. márc. 23. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Picit túlbecsülöd a spermiumok képességeit. Még ha beléd is élvezett volna pont a peteérésed napján, akkor is kb 15-20% lenne az esély a terhességre.
2018. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat☺️
2018. márc. 23. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!