Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan aki egyetle...

Van köztetek olyan aki egyetlen aktus után már terhes is lett? Mekkora arra az esély? Illetve ha a számba élvez és egy fecskendővel én azt befecskendezem pár percen belül a vaginamba úgy is lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2018. márc. 23. 19:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
42%
Micsoda kérdés. Elég nagy az esély rá. És igen, úgy is lehetsz terhes. Az ivarsejtek hamar pusztulnak, de a szájból vaginába juttatást még túlélik elég könnyen.
2018. márc. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
89%
2018. márc. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

😂 😂 😂

Ez most elképzeltem, hogy a szád tele g..ivel,te meg rohansz a fürdőbe, hogy keress fecskendőt(mert ugye ez mnden háztartás alapfelszerelésébe tartozik...), majd a pasid kérdi, hogy hová mész szívem??

Te meg:mmmm mmmm mmmmmm. 😀 😂 😂

2018. márc. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon gáz, már ne is haragudj! A fiú tudta nélkül akarsz teherbe esni? Miért a szádba élvez ha gyereket akartok? Egyedül maradsz egy gyerekkel.
2018. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha gyereket akarsz(inkább még ne), ne a szádba verje a fszát, hanem a p+nádba, te észlény!
2018. márc. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%

Van egy olyan érzésem,hogy a pasi tudta nélkül szeretnél teherbe esni....

De hogy a kérdésedre is válaszoljak, igen, van olyan,hogy egy aktusból sikerül a baba.

2018. márc. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
82%

Hová fajul a világ!

Legközelebb majd jön az, hogy se._bebsztak,te kifosod a cuccot, és azt nyomod fel magadnak! Hány éves vagy, amúgy??

2018. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
82%

Hát ha így akarod megoldani, rossz hírem van, egy fecsi nem lesz elég, többet vegyél.

Hülye pcsa,

2018. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
83%

Elképesztő! Már az is hihetetlen h ilyen felmerül benned. Még akkor is ha csak elméleti kérdés.

Nyilván vannak/ lennének ilyen beteg elmék.


Azért a fent linkelt cikket elolvasva én is elgondolkodtam azon h a csaj végig szaladt/ tömegközlekedett a városon cuccal a szájában, h lefagyasztassa?! Még jó h nem verte valaki hátba. Ijedtében vagy lenyeli v kiköpi a drága nedüt 😂

2018. márc. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Undorito patkany vagy!
2018. márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!