Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiszakadt a gumi az elsőnél?

Kiszakadt a gumi az elsőnél?

Figyelt kérdés
3 napja múltam el 16 éves és a barátommal most voltunk együtt először ami nekem is az első alkalom volt és kiszakadt az óvszer, de nem ment el. Utána meg is fürödtem. Lehet belőle baj? Szedjek valamit?

2018. márc. 29. 02:12
 1/7 Noren1989 ***** válasza:
88%

Ahogy mondani szoktàk, az elővàladékban is lehetnek életképes spermiumok.


Amondó vagyok, hogy azt a gumifelhúzàst még gyakorolnotok kéne.

2018. márc. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez most olyan, hogy vagy igen vagy nem. Ha szerencséd van, nem leszel terhes, ha meg nincs akkor igen. Szóval érted... Én nem bíznám a szerencsére. Jobb lenne megbeszélnéd anyukáddal, nehéz beszélgetés, de ha ilyen fiatalon nem akarsz babázni, nincs más választás. 72 órás tabletta nem árthat. De anyuka oda is kell, szóval mindenképpen tudjon róla. Ne bízd a véletlenre!
2018. márc. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ha nem ment el és az óvszerben van spermicid, akkor kicsi az esélye nem?
2018. márc. 29. 10:08
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Menj el a legkozelebbi korhazba es irass fel esemenyutanit! Nem kell hozza anyukad, fel irjak igy is!!! Olyan 7ezer ft
2018. márc. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%
Oké hogy az anyja nélkül is felírják, de nem kéne róla tudnia? Miből fizeti ki azt a jó pár ezer forintot? És ha esetleg rosszul lesz utána? Vagy ha hónapokig borul a hormonháztartás?
2018. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyilvan jo ha szol az anyjanak, de a gyogyszer felirasahoz nem kell... en igy ertettem!!
2018. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem kioktatásból írtam, ne haragudj ha így jött le 🙂😌
2018. márc. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!