Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a menzeszem,...

3 napja késik a menzeszem, volt már méhenkívülim is nemrég és most ismét babát szeretnénk, de a teszt negatív lett. Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
Nincs semmi tünetem, nem érzem úgy, hogy meg kellene jönnie, de mégis negatívat teszteltem :(

2018. márc. 30. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Pontosak a ciklusaid? Ha igen akkor 2 nap múlva tesztelj, ha az is negatív akkor biztosan nem vagy terhes. Ha meg rendszertelen akkor lehet még korán teszteltél:). Ha esetleg a méhemkívülitől tartasz akkor ne aggódj, a teszt akkor is pozitív lenne, csak nem erősödik a csík. Drukkolok!
2018. márc. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. 27-29 naposak szoktak lenni a ciklusaim, 31-ik napon vagyok, ma csináltam tesztet mert már nem bírtam tovább. Úgy érzem magam mint egy 4 éves, aki a Jézuskát várja kb. Az előző méhenkívülimnél pozi volt hamar a tesztem, igazából attól félek, hogy fel van borulva a hormonháztartásom és azért késik, miközben én reménykedem, hogy baba... :(
2018. márc. 30. 14:07
 3/3 momoka 2002 ***** válasza:
Mikor volt a mehenkivulid? Vezetsz hogorbet? Tudod mikor volt peteeresed?
2018. márc. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!