Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem jott ossze ennyibol?

Ugye nem jott ossze ennyibol?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 18 eves lany vagyok. 2 hete hagytam abba egy 2honapos antibiotikum kurat, (pattanasok miatt szedtem,gyomorpanaszok miatt kellett abbahagynom) ami kicsi kitolta a ciklusom akkor. Az utobbi felevben nagyon gorcsoltem az elso nap, kibirhatatlan volt. Az elozo menstruacioim 31,26,24,32,29,24,24,27.napra jottek meg, ma viszont a 20.napon megjott. Semmi gorcs, semmi szedules, semmi hanyinger... Annyival kiegeszitenem, hogy ez olyan 6 ora korul tortent es azota szinte semmi nem jott. Tovabbra sem faj semmim

Viszont... kedden (03.27.)szeretkeztem.. volt ovszer,kiszakadt,de egybol felhuzott masikat(hallottuk ahogy pattant es egybol ki is huzta),addig en elmentem a mosdoba.

Utolso menstruaciom marc 10-en volt

Hamarosan erettsegizem, osztalyozo vizsgakat teszek.. ahhoz,illetve azokkal jaro idegesseghez tobb koze van, mint ahhoz,hogy esetleg sikerult volna ebbol egy baba?


2018. márc. 30. 21:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha kedden szexeltél, abból ma még biztos, hogy nincs terhesség, ne izgulj. A leírtak alapján egyébként sem valószínű.
2018. márc. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom hogy ennyitol terhes lettél. Nyugodj meg!
2018. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

En is inkabb az erettseginek tudom be, meg az azzal jaro izgulasnak

Csak meglepo, hogy most nem vagyok halalomon kb, mert nem faj semmim

2018. márc. 30. 23:10
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, gondolom te kizárólag gyereknemzés céljából szexelsz...
2018. márc. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Amugy a terhesseg elejen meg pont gorcsol az ember, plane ha az elso. A szalagok nyulasa es a meh novekedese miatt.

Ne izgulj!

2018. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek az ERTELMES, HASZNOS valaszt!
2018. márc. 31. 15:16
 7/16 A kérdező kommentje:
6:29... Jobb lett volna, ha inkabb nem irsz semmit. Annyi egyuttletet kivanok neked, amennyi gyermeket szeretnel
2018. márc. 31. 15:17
 8/16 A kérdező kommentje:

Azert emeltem ki a kerdest, mert 25-ere lett kiszamitva a kovetlezo menstruacio. Holnap vizsgazom es elegge felek tole. Fajnak a melleim, hanyingerem vsn es faj a hasam. Azota nem szeretkeztem, sot elotte is csak hónapokkal korabban.

Most atlatszo folyasom van es nagyobb pattanasok is, pont ugy mint mielott megjon.

Nem gondolom, hogy terhesseg lenne,de kivancsi vagyok mas velemenyere is. Nem szeretnem vizsga elott meg ezzel is idegesiteni magam.

2018. ápr. 19. 06:05
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
Senki nem fogja tudni megmondani, hogy terhes vagy - e. Vegyél egy tesztet vagy menj el orvoshoz, akkor majd megnyugszol.
2018. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
En csak velemenyt kertem, nem orvosi leletet
2018. ápr. 19. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!