Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mennyi az esélye...

Szerintetek mennyi az esélye hogy terhes vagyok? (lent)

Figyelt kérdés

Elég össze-vissza a ciklusom,egyszer 28 nap,egyszer 32-33.

Viszont párommal 2 hete együtt voltunk és most a melleim nagyon eresek,besötétült a mellbimbóm. Hónapok óta tejem is van,amit mondjuk nem tudom mire véljek...de az most is van. Illetve gorcsol a hasam,volt,hogy enyhén fajtak a melleim,fejem.

Március 13-án volt az utolsó menzeszem.

Elég érdekes szituáció,mert pár napja beszéltük meg párommal,hogy ráfekszünk a baba projektre,szóval örülnénk neki :)

Szerintetek?



2018. márc. 31. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem értem miért tűnik jobb ötletnek egy kérdést kiírni, mikor teljesen nyilvánvaló, hogy a neten keresztül nem látunk bele a méhedbe. Szombat van, nyitva voltak a boltok is, vehettél volna egy terhességi tesztet. Vagy ha ma már nem is sikerült, kedden megteheted.


2. Azt tudjuk mondani, amit szerintem te is sejtesz: ha voltatok együtt védekezés nélkül, nyilvánvalóan lehetsz terhes, ugyanis így készülnek a gyerekek.


3. Ha hónapok óta folyik a tejed úgy, hogy nem voltál terhes és nem szoptatsz, nem jutott eszedbe, hogy talán ez nem teljesen normális dolog és orvoshoz kellene vele fordulnod?

2018. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Jah és még valami: Ha március 13-án volt az utolsó vérzésed, akkor mondjuk még a teszt se mondja meg, hogy terhes vagy-e, mi meg aztán pláne nem. Ha sikerült is, még jó eséllyel be sem ágyazódott....
2018. márc. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%
nem terhes, agyilag terhelt vagy.
2018. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első: más is tesz fel hasonló kérdést,nem hiszem,hogy az első amit tenni kene az,hogy le*aszol...

Harmadik: köszönöm szépen jól esik,főleg,hogy tényleg vannak lelki problemaim. Jó,hogy úgy írsz ilyet,hogy nem tudod,hogy a másik 5 fele személyiségzavarban és hasonló szarokban szenved.

2018. márc. 31. 21:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
az utolsó sztem nem ide akarta.....ha márc 13 án volt a mensi első napja akkor elvileg 27, 28 az ovu....azt hogy meg volt e az ovulációd hőmérőzéses technikával tudod kontrollálni ....a hőmérőzésről a neten sok infó van....az ovu napjától 7 nap mire eljut a beágyazódásig a a megtermékenyült petesejt ( ha sikerült ) 8-9-10- vagy 11. napon kb megtörténik a beágyazódás tehát április 9 én tudsz először tesztelni.....a tej csorgás magas prolaktin szintre utal amit ki kell vizsgáltatni mert sajnos az akadálya lehet a baba projektnek ill a mensi 3. napján ( ha nem jön össze most ) kérj alaphormon sor vizsgálatot és ennek eredményét beszéld meg a dokival.... a babához jó ha két naponként vagytok együtt.....az hogy hónapok óta tejed van az nem normális hormon zavarra utal ahogy tudsz doki és inkább endokrinológust keress mint nőgyógyászt mert azok hamar lepattintják az ember lányát....szép estét
2018. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nem ‘csorgas’ ha “nyomkodom” akkor jön egy-két csepp. Anyummal beszéltem meg erről pár hónapja és szerinte az normális,dehát nem tudom...

2018. márc. 31. 22:01
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Ha amúgy nem szoptatsz, vagy nem jársz terhesség végén, esetleg nem szedsz olyan gyógyszert ami ilyet okozhat mellékhatásként akkor nem egyáltalán nem normális.

Hormonális gond lehet, és akár ez is okozhatja a tüneteket...

2018. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%

Anyukad se valami okos ember mar ne haragudj. Ez hol normalis? Ha kerdest tudsz kiirni,akkor a google-be is betudod irni es ratudsz keresni,hogy normalis-e ha mar nekunk nem hiszel. Valoszinuleg nem is tejed van hanem valami valadek ami megint csak nem normalis es akar jelenthet mellrakot is. Ennyi esszel ne gyereket vallalj,foleg ha neked lelki problemaid vannak. Majd ha a gyerekednek lesz baja,akkor is anyukadhoz rohansz es elhiszed amit mond,ahelyett hogy orvoshoz vinned? Ha egyaltalan lesz gyereked..

Tapogasd at a melleidet aztan menj orvoshoz,ha vege az unnepeknek!

2018. márc. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy jön a melledből a "tej", (nem kell annak folynia, elég ha nyomásra), az prolaktin-túltermelésre utal, ami elég erősen gátolja a teherbeesést. A magas prolaktinszint csak kismamánál fontos, esetükben ennek hatására termelődik tej. Egyéb esetben a túl sok hormon gátolhatja a peteérést, a megtermékenyült petesejt beágyazódását, hatással lehet a menstruációra. Valószínű, hogy ilyesféle gondod van Neked is, de mindenképpen ki kellene vizsgáltatni. Az utolsó menzeszedből kiindulva maximum még csak a peteérés után lehetsz, már ha egyáltalán volt peteérésed, de ezek ilyen ciklusnál, a dátumokat figyelembe véve nem terhestünetek egyáltalán, de nyilván nem vagyok szakember és beléd sem látok. Hormongond valószínűbb, ma vagy a ciklusod 19. napján, ha 2 hete, az 5. ciklusnapon voltatok együtt, akkor nem valószínű,hogy elkaptátok a peteérést, már ha egyáltalán volt, azt is érdemes lenne ovuteszttel megnézni, hogy pontosan mikor van,ha van, nőgyógyászt felkeresni és hormonsort nézetni, mert a hónapok óta lévő tej, az prolaktin-szint probléma és semmiképp sem terhességi tünet.
2018. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván lehetsz terhes, ha védekezés nélkül szexelsz, a tejcsorgás viszont magas prolaktin szintre utal, ami egyrészt rendellenes, szóval menj vele orvoshoz, másrészt nehezíti vagy gátolja a teherbeesést, tehát ezért sem ártana rendezni, ha babát akartok. De ezt a google egy perc alatt megmondja neked, nem kell hónapokat várni vele.
2018. márc. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!