Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vállalnátok úgy második...

Vállalnátok úgy második gyermeket a párotoktól, hogy attól féltek, megcsalt valakivel?

Figyelt kérdés
Férfiként kérdem. Nincs megcsalásra bizonyítékom, csak rossz megérzésem. Néha azt gondolom, vállalnék vele másik gyermeket, néha meg azt, hogy ha anyaként megcsalt (vagy nem?), akkor nem elég jó anya.

2018. ápr. 1. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Gyereket csak betonbiztos kapcsolatba szabad vállalni. Úgy is elég erőpróba.

Bizonytalanba ép ésszel nem érdemes. Szét fog esni a teher alatt.

2018. ápr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Attól nem lesz egy cseppet sem rossz anya, hogy megcsal.

Attól rossz partner, rossz feleség lesz.

Rossz párkapcsolatba pedig nem szabad (újabb) gyereket vállalni.

2018. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem


Sőt magán a kapcsolaton elgondolkodnék.


Miért érzed úgy?

Miért gondolod rossz anyának?

Egy megérzés miatt?


Egyébként egy nem hűséges társ is lehet jó szülő.,

Az, hogy valaki a párját csalja nem azt jelenti, hogy nem jó anya vagy apa.


Egy érzelmileg instabil kapcsolatba nem vállalnék tudatosan gyereket( még egy gyereket)

De ez nem azért lenne mert valamikor megcsalt.. Hiszen van aki ezen később túl tud lépni, és rendbehozzák a kapcsolatot. ( bár nem tudom, hogy én erre képes volnék-e.. Ha nem akkor én szakítanék/ válnék)

2018. ápr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
27%
Attól függ, hogy te hogyan állsz hozzá a megcsaláshoz. Szerintem pl. nem az tart össze két embert, hogy nem szexelnek másokkal, vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is, de úgy látom, hogy más embereknél ez a legfontosabb, hogy hűséges legyen a másik.
2018. ápr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!