Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? Valakivel történt...

Mi lehet ez? Valakivel történt már hasonló?

Figyelt kérdés

4 napja nem eszek, nem alszok,hányingerem van, és szúró érzésem van a méhemnél, ami a jobb oldalra terjed ki.

Gyengének érzem magam, talán attól, hogy nem eszek. 4 napja volt az első, és nem védekeztünk, hanem kivette időben (igen, borzasztóan felelőtlen volt), és nagyon megbántam az egészet. Elég kis esély van rá, hogy terhes lennék, de attól még nagyon félek tőle, mert elcseszné az életemet. 7-ig kellene megjönni.. Remélem, hogy amik most történnek velem azok csak a bűntudat miatt vannak.


2018. ápr. 1. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Még nem lehetsz terhes mert ha meg is termékenyült még nem ágyazódott be, így nem lehet tüneted.
2018. ápr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy még nem lehet tünet, azt hiszem az 8 nappal utána van, de attól még bármi más lehet. A méhen kívüli terhesség is legalább olyan rossz lenne. Meg előváladéktól elég ritkán esnek teherbe, úgyhogy ez nyugtat most..
2018. ápr. 1. 13:51
 3/12 anonim ***** válasza:
Tünet legkorábban 14 nappal utána van és ekkor jó esetben a teszt is kimutatja. Minek megszakitással csinálni, ha utána ennyire parázol? Biztos nagyon jó szex lehetett, ha ennyire görcsöltél közben is a terhességen. Amúgy én védekeztem így évekig és nem lettem terhes, de nem is paráztam soha.
2018. ápr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hát eltaláltad, nem élveztem, de ez elég hosszú történet.. Nagyon csúnyán elcsesztem az elsőt..
2018. ápr. 1. 16:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Szexeltél. Tudod hogy a megszakítás nem védekezés. Tudod, hogy így akár terhes is lehetsz. Ez eddig oké. De magyarázd már el, hogy a p.csába történhet meg ezek tudatában az, hogy 4(!!!!!) napig ülsz otthon, izgulsz, hogy jajj vajon mi lesz. , AHELYETT HOGY KÉRTÉL VOLNA 72 ÓRÁS TABLETTÁT!! A szex még nagyon nem neked való dolog!!
2018. ápr. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a megszakításos védekezéstől lehetsz terhes. Mikor abbahagytam a fogamzásgátlót pár hónapig ezt terveztem “védekezésnek”, de csak azért hogy ne egyből a tabi után kezdjük a gyártást, kicsit kiürüljön stb.... gumit nem akartunk, de mivel már terveztük a babát, gondoltam nem olyan nagy gond ha pár hónappal előbb összejön, az orvos úgyis azt mondta, hogy a tabi után igazából egyből lehet próbálkozni. Na szóval ezek tudatában mertem ezt a módot használni. A 3. Megszakításos hónapban terhes lettem. Ennyit erről.... terhes lehetsz a megszakítástól....
2018. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Bassza meg tudom, hogy nem nekem való és nem így terveztem egyáltalán.. Amikor teherbe estél előtte többször csináltátok megszakítással, nem?
2018. ápr. 2. 00:23
 8/12 anonim ***** válasza:
Fe miért nem vettél be 72 órásat?! Hát figyelj, valaki évekig szexel így terhessèg nélkül, valaki meg 1 alkalomtólnteherbe esik. Ha terhes leszel tönkre vágod az életed, ha pedig ezt most megúszod, akkor ugyanilyen felelőtlen 15 éves p.csa maradsz örökre....nem 4 napig kell otthon hisztizni hanem be kell venni a tablettát. Aztán meg feliratni fogamzásgátlót, használni gumit, spermicid gélt ....felelotlen vagy!! És tudatlan!!!
2018. ápr. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

K.rvára nem vagyok 15 éves és tudatlan se!! Csak nem az életem a szex, eddig még sose csináltam, és nem is terveztem, hogy így alakul, és amíg fogalmad sincs a szituációról addig nem értem, hogy mi a bajod.. Mert oké, elmondhatod, hogy felelőtlen voltam, igaz, de attól még én csak feltettem egy kérdést, amire szerettem volna választ kapni, de tökmindegy, mert azóta rájöttem magamtól..

Képzeld, ismerem az összes fogamzásgátlási módszert a spiráltól kezdve minden kicseszett tablettán át, és ha erről tudok szerinted vagyok olyan hülye, hogy nem készülök fel? Sőt, ha tudtam volna róla előre, hogy ez lesz akkor maradtam volna otthon a s.ggemen.. Azóta megjött, és nem kell szidni, tudom, hogy attól még, hogy megjött, lehetek terhes.. 14 nap múlva úgyis megtudom, hogy mi van. Remélem,hogy semmi. Mindenesetre valami poszttrauma szerűség, vagy szorongás lehetett ami eddig volt, úgyhogy köszönöm, hogy megtudtam magamtól..

2018. ápr. 2. 16:06
 10/12 anonim ***** válasza:
Mar hogy lehetnel terhes, Ha megjott??? Akkor megsem tudsz mindent. ;) Amugy 7-re vartad, most hirtelen mar 5 nappal elobb megjott...a lenyeg hogy megjott.
2018. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!