Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba beágyazòdással kapcsolatb...

Baba beágyazòdással kapcsolatban,10 nappal a mensim előtt babarózsaszín folyasom volt, másnap szédülés kerülgetett a munkahelyemen, hányás hányinger a bal mellem udvara viszketett mire haza értem le kellett vennem a melltartom?!

Figyelt kérdés

Párommal szeretnénk babát, próbálkozunk. Pár hónappal ezelőtt annyira akartam minden Tunetet produkaltam. Lehet hogy ez a beagyazodas? Ilyen hamar lehet tunetelni? (Mar van idopontom nogyogyaszhoz)

Valaki ötlet ?



2018. ápr. 4. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:

A mensi előtt 14 nappal van a peteérés.

A beágyazódás jó bő 1 hétig tart.4 nap alatt még semmi sem történik,annyi idő alatt még csak éppenhogy eljutott a méhig a zigóta.

De ne legyen igazam.:)

(Hányingert még nem érezhetsz viszont akkor sem,ha most összejött a baba.)

2018. ápr. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod akkor ne reménykedjek benne gondolom... a babarózsaszín vérzés meg valószínűleg hormon zavar miatt lehet?
2018. ápr. 5. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet,hogy csúszott a peteérésed,ki tudja.

Azért ha pár napot késik a mensid,mindenképpen tesztelj.

2018. ápr. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok nem pont ugyan ez a baj de hasonló 27 én kell meg jonie de most 3 napja minden nap ki hanyom amit eszek enyhe hasfájás és a mehszajam elérhető kemény babát szeretnék a párommal szerintetek ez mit jelenthet előre is köszönöm
2018. júl. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!