Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A megszakitàsos együtlètekkel...

A megszakitàsos együtlètekkel mi is a problèmàsabb? Az elővàladèktòl lehet teherbe esni vagy attòl ha nem veszi ki a pasi időben? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 4. 21:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem veszi ki.
2018. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
44%
Előváladékból karvaly orrú kölykök születnek.
2018. ápr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
30%

Az előváladéktól továbbra sem lehet teherbe esni ugyanis még mindig nem tartalmaz spermát. Az előváladékos teherbeesések a "hoppá, nem húztam ki időben" dolog miatt következnek be.

Bár ezzel felesleges érvelni ezen az oldalon. :/

2018. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mert sok ember szerint màr az elővàladèk is tartalmazhat èletkèpes spermiumot,akkor is ha előtte nem ment el a pasi
2018. ápr. 4. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem mindegy hogy az előváladéktól vagy a "hoppá" dologból lesz a gyerek ha mindkettő elkerülhető gumival vagy bogyóval.

Felesleges kockáztatni. De ez persze csak egy személyes vélemény.

2018. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%

Tapasztalat: tartalmaz az előváladék spermát. Erre az élő bizonyíték a lányunk. :)

Tuti kivette időben, mert pontosan tudom, hogy jóval később ment el.

Ja, és elvileg a menstruáció utolsó napján nem lehet teherbe esni. Mi ezt is cáfoltuk.

😂😂😂

2018. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

#4 Kamu.

Csak akkor tartalmazhat spermiumot az előváladék,ha az azt megelőző ejakulációból maradt a húgycsőben sperma.De ha vizel a férfi 2 aktus között,akkor ennek az esélye gyakorlatilag nullára csökken.


A spermiumokat a herék termelik,az előnedvet pedig a Cowper-mirigy.Semmi közük egymáshoz.A Cowper-mirigynek nem a megtermékenyítés a célja,hanem az,hogy átmossa a húgycsövet az esetleges vizelet maradványok miatt,a másik funkciója pedig a síkosítás.

Szóval, hogy alapjáraton tarlamazzon spermiumot az előváladék,az biológiai képtelenség.

Egyetértek a hármassal.

Aki azt állítja,hogy ő márpedig az előváladéktól esett teherbe,ott nem sikerült időben a megszakítás vagy többször szexeltek egymásután.

Azt meg senki sem állította,hogy hogyha a hüvelybe bekerül egy ondós pénisz akkor nem lehet tőle teherbe esni.De ahhoz meg borzasztó ostobának kell lenni,hogy valakik több menetet nyomjanak le úgy,hogy a húgycsőben még benne van az előző ejakulátum egy része.

2018. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

"Az előváladéktól továbbra sem lehet teherbe esni ugyanis még mindig nem tartalmaz spermát. "


[link]


Szerintem ennyit erről. Ha elolvasod a cikket, láthatod, hogy olyanoknak is volt benne spermium, akik előtte x napja nem is maszturbáltak, szóval hülyeség, hogy csak akkor lehet benne, ha előtte már történt ejakuláció.


Kérdező:

Valószínűleg az esetek nagyobb része abból adódik, hogy nem húzza ki időben a férfi. Ha észreveszi, az még a jobbik eset, de előfordul olyan is, hogy az orgazmus érzése később jön, mint maga az ejakuláció első adagja. Szóval azt gondolja, hogy ő simán kihúzta időben, közben meg az első spricc a nőben landolt.

Viszont - ahogy a cikk is mutatja - bizony előfordulhat az is, hogy már az előváladékban elegendő mennyiségű spermium van a terhesség létrejöttéhez.


Nem véletlen, hogy a megszakításos módszer tökéletes alkalmazása mellett is egy év alatt 4 terhesség is összejön, és ez a teljesen tökéletes használat. A valóság meg azt mutatja, hogy a nők 27%-a teherbe esik ezzel a módszerrel egy éven belül. Szóval elég jelentős a különbség a tökéletes használat és az "átlagos" használat között, de elárulom: MINDEN férfi azt gondolja, hogy ő tökéletesen tudja alkalmazni a módszert. Ehhez képest nagy részüknek mégsem sikerül.

2018. ápr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ebből azt veszem ki, hogy simán teherbe lehet esni az előváladéktól, de gyakoribb, hogy nem veszik ki időben, ami lehet mondjuk egy húzós túlterhelt nap vagy pár feles eredménye is olyannál is, aki azt hinné, ez vele nem történik meg..

[link]


Ugye a "gyakorlat" meg a "megfelelő használat esetén", hát.. előbbinél az a 30% durva, de az utóbbi is túl sok olyan párnak, akik nem szeretnének babát.

2018. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem veszi ki időben már nem is megszakítás, és az ejakuláció elején jön ki a legtöbb spermium. Szerintem nagyon ritka, szinte lehetetlen megszakítás mellett a terhesség, már ha tökéletesen alkalmazzák. Olvastam kutatást, amiben azt állapították meg, hogy a vizsgált férfiak 40%-ának az előváladéka tartalmazott életképes spermiumokat, a többinek nem. Aztán ott van az a tény is, hogy egyes férfiaknak több előváladéka van, míg másnak szinte nincs is. Itt is az az esélyes, akinek több van.
2018. ápr. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!