Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai vetélésnél ez normális?

Korai vetélésnél ez normális?

Figyelt kérdés

4 hetesen vetéltem el és most mentruálok. Iszonyatos görcseim vannak folyamatosan! 1 nap szokott lenni amikor görcsölök, de most folyamatosan éjjel is. Ma olyant láttam amit nem akarok többet! Bírom a vért, de ez brutális volt.... a betéten olyant láttam mint egy máj darab és akkora is volt! Bocsánat ha undorító, de nem tudom hogy ez normális lehet e.

Így ürülhet ki? Másnak is így volt?


2018. ápr. 5. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, én írtam a másik kerdéshez ahova Te is válaszoltál, ott el tudod olvasni hogy velem is így volt! Sok erőt, sajnálom :(
2018. ápr. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, teljesen normalis.

Nekem ugyan a legjorabbi 5-6 hetesen volt, de az is olyan volt, mint egy durvabb, gorcsos mensi es a mehnyalkahartya nagyobb darabokban tavozott. Az a majszeru dolog a mehnyalkahartya, normal ciklusban is megvastagodik ugye, de ha megfogan egy terhesseg, akkor mar az elmaradt mensi idojere is joval vastagabb lesz, mint egy baba mentes ciklusban. Es ilyenkor ez latvanyosabb, ahogy levalik, ezzel talalkoztal.

A tobbi vetelesem kesobb volt, az egyik olyan volt, mintha a meszarszeken lettem volna es ugy fajt, mint amikor vajudtam szulesnel.

2018. ápr. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nekem is pont ilyen volt, iszonyat fájdalom, görcs és valami brutál daranos vérzés, de utána nem kellett műteni, mert kiürült. Nem így akartam én sem. 😕 Most meg nem jön a baba.
2018. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!