Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 4 nappal már...

Mensi előtt 4 nappal már tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom, hogy a teszteléssel érdemes megvárni a nemvárt első napját és találgatással nem sokra megyek, de érdekelnek a vélemények! Párommal megszakításos módszerrel védekezünk és kifejezetten még nem tervezzük a babát de ha jönne mindketten nagyon örülnénk neki:) "Tüneteim" vannak, fejfájás, fáradtság, szédülés,hasszurka és nagyon enyhe hányinger is előfordult, illetve a méhszájam magasan van kemény és zárt...Szerintetek?
2018. ápr. 5. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Tesztelhetsz. Akár szex után 2 órával is. Legfeljebb nem mutatja ki az esetleges terhességet. Tudom, hogy nagyon rá vagy pörögve, de a nem várt első napját érdemes megvárni.
2018. ápr. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 2-3 napot várj még. 12. dpon sokaknak van már pozitív teszt, de amit itt elnézek, sokaknál olyan halvány, hogy ilyen korán végképp felesleges megcsinálni.
2018. ápr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

A megszakítás nem módszer, nem védekezés.

Egyébként teljesen felesleges 4 nappal menzesz előtt tesztelni. Most már legyetek türelmesek.

A méhszájadat meg ne piszkáljátok otthon, mert gyerek helyett fertőzés lesz belőle.

2018. ápr. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen feleslegesen tesztelsz negy nappal korabban. Aztan majd jon a kerdesnhogy jahj negativ van meg esely? Eloszor is. Ha babat akartok, nem kell kihuzni. Ketto akkor tesztelj ha kesik. Megkimelve magadat az esetleges felesleges jahj de jo pozitiv lett es utana megis megjon szitutol ( kemiai terhesseg) . Csak magadat hergeled full feleslegesen. Raadasul igy hogy megszakitassal vagytok egyutt elegge romlanak az eselyek.... turelem. Es beszeljetek meg h kell vagy nem kell az a gyerek
2018. ápr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a megszakítás nem minősül védekezésnek és ha babát szeretnénk akkor nem kell kihúzni. Szimplán észrevettem magamon ezeket a dolgokat,amik utalhatnank terhességre és persze belelovaltam magam... de az lehet, hogy csak PMS. Megvárom a mensi első napját a teszttel, de lehet, hogy nem bírom ki, akkor holnap reggel (is) csinálok egyet. Keddre nem várom egyébként..

Tudom,hogy ilyen korán még nem lehet egyértelmű semmi sem, de kíváncsi vagyok mások véleményére, tapasztalataira :)

2018. ápr. 7. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!