Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhes tesztem pozitív...

A terhes tesztem pozitív lett, vasárnap kellett volna megjönnie. Mikor mehetek orvoshoz hogy megbizonyosodjak baba lesz-e?

Figyelt kérdés
2007. nov. 29. 02:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez az első teszt lett pozitív amit csináltál (attól függően mennyi idő telt el a mensi kimaradása óta), még várj 2-3 hetet, mert sok mindenkinél nem látszik még semmi, nem biztos hogy az orvos meg tudja erősíteni.Csinálj még egy tesztet, hogy 100% legyen a jó hír, aztán egy kis idő múlva jelentkezz be a dokidnál. (sokba kerül ma már a nőgyógyász, és ha nem is láttok semmit, esetleg feleslegesen elszomorodsz)
2007. nov. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
70%

Szia.

Nekem szombaton let pozitív a tesztem (12nap ke´seés uta´nn),és he´tfön hívtam a dokit,hogy mikor mehetek.Igaz,e´n külföldön élek.

Itt csak azt olvasom,hogy mindenki írja,(már nem ez az els ilyen kérde´s),hogy várj pár hetet.

Ugyan mire várnál???A petezsáknak látszania kell.Kis fekete pont.Na meg a vérvétel.nekem egyböl vérvételre kellett mennem 2 nap különbözettel,hogy emelkedik-e a hormon szint a baba megtarta´sához.(Duplázo´dnia kellett a mennyiségnek).U`gy hogy szerintem menj te is nyugodtan,e´s legalább megbizonyosodnak arról,hogy méhen kívüli,vagy belüli terhesség.

Gratula.

32hetes kismama.

2007. nov. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
mindenfele keppen azonnal el kell menni es a tesztet is vidd magaddal ugyanis sokan tevhitben vannak es azthiszik h a teszt csak terhessegtol lehet pozitiv ami nem igaz.ugyanis az uh-val jaol lathato a petezsak ha terhes vagy,az is ha mehen kivuli a terhesseg,sot azonnali beavatkozast igenyel.alpozitiv tesztet adhat ugyanakkor vesebetegseg,immunrendszeri korallapot,es az lh hormon tultermelodese is,mivel a hcg-hez nagyon hasonlo kemiai szerkezete van.mindenkeppen orvosi vizsgalatra van szukseged.remelem babas vagy de a kotelezo vizsgalatokon a legjobb elobb tulesni onmagad megnyugtatasara.nem azert mesz uh-ra es orvoshoz h jol lasd az embriot,mint elottem irta az elso valaszolo,hanem azert h minden esetlegesen elofordulhato rendellenesseget kiszurjenek.
2007. nov. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én is azt mondom hogy várj még pár hetet. Az nem igaz hogy a petezsákba pontot kell már ilyenkor látni, ez hülyeség. A berátnőm 5 hetes és még csak a petezsák és a szik hólyag látszik. Én 7 hetesen mentem akkor már 9,4 mm volt az embrió jó szívhangal. Te tudod hogy elmész-e csak ne stresszeld magad feleslegesen ha esetleg még semmit nem látnak.Sok sikert
2007. nov. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!