Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másnál is így van aki babát...

Másnál is így van aki babát szeretne? Mennyire normális ez? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval pár hónapja próbálkozunk a kis teson.

Ciklusom első felében, mondhatni tök jól elvagyok. Majd mikor az ovulációs napok következnek és utána egyszerűen "megőrülök" akaratom ellenére figyelem a tüneteket, hiába tapasztaltam már ki h a szúrkálások meg mell feszülés stb tünetek nem jelentenek semmit, mert máskor is volt és mégis megjött.


Ti h bírjátok ki h nem gondoltok rá?! Vagy nem olyan gyakran.


Közben csinálom természetesen a dolgaimat, háztartás, gyerekek elrendezése stb. De valahogy mégsem tudom teljesen elterelni a gondolataimat.. Kb 10 dpo-tól elkezdek tesztelgetni (vaterás)

És áhh.. 😂 😀


Szóval értitek... Ciklus első felében nem is gondolok rá, majd ovulációtól nem várt napjáig rá vagyok görcsölve. Pedig nem akarom. Veletek is ez van??



2018. ápr. 7. 15:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Mi az első babán dolgozunk, és tökéletesen értem, miről beszélsz :) Még megtoldva azzal, hogy minden babás videón vagy fotón vagy cuki babaholmi láttán könnybe lábad a szemem :D
2018. ápr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem van 2 gyerkőcöm, egy lány egy fiú.

De annnnyira vágyom egy 3ik kis csöppségre (kislányt szeretnénk nagyon)


Az ismerőseim is teszik ki a pici babájukról a fotóikat, videóikat és ajjjh 💕 😍


Vagy ha boltba látok egy pici babát már olvadozom. 😀

2018. ápr. 7. 16:42
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Elég szomorú, hogy nincs más elfoglaltságod!
2018. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem volt így soha és szerintem nem is túl normális, főleg két gyerek után.
2018. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Hát akkor ezek szerint nem vagyok normális 😀😀😀

Köszönöm a hozzászólásokat!

2018. ápr. 7. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
43%

Van ilyen barátnőm, hát sajna nem egészen normális ő sem, szintén 2gyerekkel!

Irigykedik mindenkire, akinek 3 gyereke van, nyavalyog, hogy kevés a pénz, de persze a se..ét azért otthon meresztgeti 3évig,biztos,ami biztos.

Minek kell így megőrülni?

2018. ápr. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szinte egy eve varunk a kistesora... teljesen megertem mit erzel. En is igy vagyok vele, sot most mar orvoshoz is fordulunk, hatha tud segiteni. Azt hittem, ha mar lesz egy gyerekem konnyebb lesz, de hat a kistesot is nagyon szeretnem. Nemvart nap korul, bar rengeteg dolgom van mindig ott van a gondolatom.
2018. ápr. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ismerős nekem is, csak mi az első kisbabánkat tervezzük. Én is olvadozom ha meglátok egy picit😊 föleg ha a kolléganöim behozzák a kisgyerekeiket, jàtszok velük meg ilyesmik😊.. és persze elképzelem milyen lesz majd ha nekünk is lesz. Én mondjuk igyekszem nem görcsösen felfogni, még sosem teszteltem pl, mert elhatároztam hogy csak akkor majd, ha legalább 4 napja késik. Érdekes érzés ez amùgy, mi nök furcsák vagyunk, nem hiába mondják, hogy egy nö mindent megtesz hogy ne legyen terhes utana meg mindent hogy az legyen. A tervezgetös fázisban mi is sokat beszélgettünk a férjemmel, hogy lesz majd kisbabánk, majd egyszer mi is elkezdünk próbálkozni de különösebben nem foglalkoztam a dologgal és a testem jelzéseinek figyelésével (leszámitva h tudtam mikor van pé, mert szúr olyankor a hasam)de amikor kimondtuk hogy akkor most már jöhet, onnantól mintha átkapcsoltak volna bennem valamit, ami keveredve az amúgy is türelmetlen személyiségemmel sok jót nem eredményezett... Folyton figyeltem a tüneteket magamon, a gondolataim ez körül forogtak... az amugy pontos menstruaciom az 1. honapban rögtön 2 napot késett, persze ilyenkor az ember mar bele éli magát... de nem szabad... èlni kell az èletet és nem rástresszelni.Tudom nehéz... de tényleg el kell engedni a görcsösséget.
2018. ápr. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még azt hozzáteszem hogy a nem rágondolást még nehezitik a nem kivánt kérdések is munkatársaktól, barátoktól, ismerősöktől, családtagoktól heti szinten... gondolom sokaknak ismerős. Mikor jön már a baba?? De tervezitek ugye??? Iparkodjatok, a ti korotokban én már...!!!és hasonló gyöngyszemek... hát ez se használ a lelkemnek az tuti. De nem is értem másokat ez miert erdekel?? Én még sose kérdeztem meg senkitől ezt..talán mert tapintatos vagyok.. ha egy házaspárnak nincs gyereke, annak oka van.. vagy nem akarnak vagy nem jön. Egyikhez sincs senkinek köze..
2018. ápr. 8. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló!

Én nem irigykedvem senkire!

Nem nyavalygok h nincs pénzt, mert van.

Egyszerűen csak vágyom egy harmadik gyerkőcre. :)

2018. ápr. 8. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!