Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehetséges ez?

Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Az volna a kérdésem, hogy hogy lehet, hogy kismillió nő nem tud teherbe esni, pedig ÉVEK óta próbálkozik, viszont ott a másik eset, amikor is a 16éves lányok egy egyéjszakás kalandból rögtön terhesek lesznek. Persze nem ez a két lehetőség van, csak mostanában az ismerős körömben erre a kettőre látok egyre gyakrabban példát.

Hogyan?

Abszolút csak a kíváncsiság, és a mások véleménye iránti érdeklődésem hajt :)


2018. ápr. 8. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az az elméletem erről, hogy a természet úgy teremtett minket, hogy a húszas éveink eleje-közepe a legalkalmasabb (biológiailag) a gyermekvállalásra. Persze ez ma már a továbbtanulás, a bizonytalan anyagi helyzet miatt bőven kitolódott. Ahogy idősödünk egyre több káros hatás éri a szervezetünket, a rengeteg fogamzásgátló, amit beszedünk, és a hormonrendszer azért csak dolgozna...sokan egészségtelenül élnek és ez hosszútávon nem kifizetődő sajnos.

Mondom ezt úgy, hogy 32 éves koromig nekem sem jutott eszembe soha, hogy gyereket szeretnék, és nekem ugyan szerencsém volt, de látom magam körül hányan küszködnek, hogy sikerüljön a baba. Küzdenek az IR-rel, PCO-val, mindenféle elváltozással. Nagyon szomorú.

2018. ápr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!