Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok 16 éves lány vagyok. Egy hete "lefeküdtünk" a barátommal(első alkalom) és nem volt nálunk gumi, fogamzásgátlót még nem szedek. Az előváladékot letöröltük, nagyon figyeltünk rá, hogy ne legyen rajta semmi, és 10 másodpercnél többet nem volt bent. Ez szombati napon történt az kedden kellett volna megjöjjön de nem jött meg. Várunk még 1 hetet utána csinálok tesztet, aztán irány az orvos valószínűleg. Szerintetek mennyi az esély a terhességre? Kérdeztünk nőgyógyászt, ő azt mondta, hogy 1% alatt van.

(nem hiányzik az, hogy minek kell védekezés nélkül dugni, mi is pontosan tudjuk, hogy hülyeség volt és legalább ez tanulság lesz)



2018. ápr. 8. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
csak az első sort olvastam el, de igen lehetsz, ennyiből is kiderül
2018. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Te nem tudod,hogy az előváladék végigmegy a húgycsövön..?

Vagy onnan is sikerült kiszívnod csak azt nem írtad?


Az orvos is megmondta,hogy van esély a terhességre,milyen választ vársz még?

1 hét múlva tesztelj,aztán kiderül,hogy abortusz lesz-e belőle vagy esetleg 16-17 évesen anyuka leszel-e.

2018. ápr. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 RRR ***** válasza:
100%

ha letörlöd,attól még a farkában marad cucc,ami beléd juthat

úgy hogy van rá némi esélyed


amúgy a késés oka lehet:

stressz

betegség

csak

2018. ápr. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha meg kérdeztétek volna a nőgyógyászt, azzal a lendülettel adott volna esemény utáni tablettát, úgyhogy ennyit a sztoriról.


Igen, lehetsz terhes. Fiút vagy lányt szeretnétek?

2018. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Gratulálo, hogy 16 évesen felcsináltattad magad.
2018. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt szeretném kérdezni,hogy 10 másodperc alatt el is ment benned?

Ha nem akkor miért rakta be 10 màsodpercre? Annak mi értelme is van?

2018. ápr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, telefonon beszéltünk nőgyógyásszal egyébként. Nem tudom miért kell bántó dolgokat írni, én is tudom, hogy van rá esély, rengeteg ilyesmit olvastam, és nem felcsináltattam magam, és félek is tőle. Szüleimmel beszélni fogok, csak ameddig nem vagyok biztos benne nem akartam. Viszont akik ezeket írják sose követtek még el hibákat? Ha igen akkor tudják, hogy rengeteget tanul belőlük az ember. Az élet egyik legnagyobb hibája ez, tudom xD de megtörtént.
2018. ápr. 8. 18:41
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem, direkt kihúzta, hogy ne legyen baj, elszaladt velünk a hév, és egyből rájöttünk, hogy hiba volt (ezért volt a 10 mp)
2018. ápr. 8. 18:43
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Személy szerint nem hiszem,hogy terhes lennél. Nem jön azért az olyan könnyen.

Igen valóban van rá egy minimális esély.Máskor vigyàzzatok jobban. Itt sokan egyből lehúznak,és mindenki 100% tudja,hogy bizony ettől te most terhes lettèl. Egy tesztet majd később azért csinálj.

6os vagyok

2018. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Barátom szerint azért késik mert nagyon ideges vagyok. Látszik rajtam, hogy megvisel vagy hogy is mondjam.
2018. ápr. 8. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!